Zugspitze – VIDEO!

Ahoooooj!

Sice jsem vás totálně zase zahltila fotkami z Zugspitze, ale ještě tu mám v zásobě video, které jsem tam natočila a které vám řekne asi o něco víc, než fotky. Je hodně kraťoučké, protože jsem se rozhodla, že začnu video natáčet až když jsme měli většinu za sebou, ale pořád jsem snad zachytila to nejdůležitější.

Tohle video je trošku jiné, než ty předešlé – jak díky hudbě, tak i záběrům – a to má jedno jediné vysvětlení. Mlha. Všude byla mlha a nebylo vidět absolutně nic, takže mi nezbývalo nic jiného, než se soutředit na detaily.

A teď by mě zajímalo, jaký typ videí se vám líbí se všeho nejvíc! Jestli spíš ty s těmi krajinkami a nebo tyhle víc z detailu. :)))

Krásný zbytek neděle!
E.

Hey guys! 

Even though I totally overloaded you with photos from Zugspitze, I still have this video, that tell you more about how it all actually went. It’s a bit short because I decided to start filming when we were almost up on the summit, but I still caught the most important stuff. At least I hope so:))

This video is a bit different from the previous ones – thanks to both music and footage – and that has only one explanation. Fog. It was soooo foggy, so nothing was visible, so I couldn’t even do anything else than to concentrate on details.

And now I wonder what kind of videos you like more! If you’re the ones with those beautiful landscapes or these more detailed!:)) 

Have a great rest of Sunday! 
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Zugspitze – VIDEO!

 1. Veronika
  October 4, 2017 at 12:13

  Já mám nejradši, když to je tak půl napůl :) ráda se kochám krajinkama, ale prokládat to detaily je fajn nápad. No a nejvíc se vždycky usmívám nad tím, že v každém videu máš hudbu, kterou znám a poslouchám, takže obrovské plus :)

  • October 4, 2017 at 20:03

   Juuuu mockrát děkuju za názor, Veru!:) A s tou hudbou, to jsem strašně ráda! Ne moc lidí právě tuhle hudbu zná:)))))) Takže za to máš u mě taky velký plus!

 2. Emme
  October 3, 2017 at 08:57

  Za mňa určite videá takéhoto typu :) Je krásne, zábery a hudba sa krásne dopĺňajú. Moje najobľúbenejšie video,:)

  emme-nahorach.blogspot.sk

 3. Ian
  October 1, 2017 at 20:40

  Well the song lyrics were a bit rude, well I guess it would keep your warm anyways. Looked great at the end, your smile would make anyone smile :-)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.