How to Combine a Turtleneck

Ahoooj!

Pamatujete si, jak jsem před několika měsíci se Zootem kombinovala černé sako do různých outfitů, abych vám ukázala, jak se dá tak obyčejný basic kousek sladit do zajímavých stylů?

Tak teď je tu takový challenge znovu, ale tentokrát budu kombinovat obyčejný basic rolák, který se na podzim hodí úplně perfektně! Já sama roláky zbožňuju a nosím je snad ke všemu, takže tady jsou tři příklady toho, jak bych takový rolák zkombinovala já a tím poskytla i malou inspiraci vám. Takže pokud máte ve svém šatníku podobné kousky, tak si můžete obléci něco podobného, a nebo když se vám budou moje modely líbit tak moc, že budete chtít přesně ten stejný, tak vám prozradím, že všechny kousky jsou ze Zootu, všechny si můžete pořídit a na všechny jsou na konci každé sekce článku prokliky.

Bylo by super, kdybyste mi dali do komentářů vědět, jaký outfit se mi povedl nejvíc/nejmíň! :)

I. S POUZDROVOU SUKNÍ

Kombinace roláku a pouzdrové sukně dobře vypadá, vypadala a vždycky vypadat bude. Je to nadčasovka, která z módy nikdy nevyjde. Hodí se do práce k lodičkám i na víkendový oddych s teniskami. No a aby outfit nepůsobil příliš usedle a konzervativně, přidala jsem baret a navlíkací kotníkové botky, které teď tak frčí:)) Jen tu sukni mám šíleně zmačkanou z celodenního sezení :((

Hello everyone! 

Do you remember how a couple of months ago I participated in a challenge where I was supposed to combine a black blazer into a variety of outfits to show you how to wear a simple basic piece in an interesting way?

So now this challenge is happening again, but this time I’m combining a simple basic turtleneck top which is perfect for the fall! I love turtlenecks to the Moon and back and I wear it with pretty much everything, so here are three examples of how I would combine it in order to give you a little inspiration. So if you have similar pieces in your closet, you can dress similarly, or if you like my outfits so much that you want exactly the same one, you can buy everything – there are links at the end of each section:))

It would be great if you could let me know in the comments, which outfit you like the most/least! 

I. WITH A PENCIL SKIRT

The combination of a turtleneck and a skirt has always looked good, looks good and will always look good no matter what. It’s a timeless combo that will never go out of fashion. It works well with heels as well as with sneakers. Well, and to make the outfit look not too boring and classy, I added a beret and ankle boots. But as I’m now looking at the pictures, my skirt is incredibly wrinkled from sitting all day, so sorry about that:( 
WEARING: 

Everything – Zoot

 

__________________________________________________

II. S KALHOTAMI

Bílý top a černé kalhoty je snad ta největší klasika, kterou můžete obléknout. Když zvolíte základ takhle jednoduchý, můžete si trochu pohrát s detaily a vybrat zajímavou kabelku nebo do tenisek přidat netradiční ponožky, přesně jak jsem to udělala já:)) Béžový kabát se zase hodí ke zlatým přezkám na kabelce.

II. WITH PANTS

White top and black pants are maybe the classiest thing you can wear. When you choose a simple base, you can play a little with the details and choose an interesting handbag or add unusual socks to the sneakers, just as I did :)) The beige coat goes well with the golden buckle on the purse:) 


WEARING: 

Everything except coat – Zoot
Coat – Marks&Spencer

  

______________________________________________________

III. POD ŠATY

Tenhle trend jsem objevila teprve nedávno a zalíbil se mi tak, že ho teď nosím pořád. A je to úplně jednoduché – vezmete košilové šaty nebo košili, rozepnete první jeden/dva knoflíky a pod ní oblečete kontrastní rolák. Černá a bílá funguje skvěle, ale mám dojem, že i ostatní barvy mohou vypadat dobře. Rolák v takovémto outfitu nahrazuje třeba šátek kolem krku a dokáže i zahřát, když už samotné šaty nestačí:))))

III. UNDER A DRESS

I have only recently discovered this trend and I love it so much that I wear it all the time. And it’s quite simple – you wear a shirtdress or a shirt, open the first one / two buttons, and underneath this dress or shirt you put a contrasting turtleneck top. Black and white combo works great, but I think other colors can look good too. Turtleneck in such an outfit replaces a scarf around your neck and it can even make you warm when just a  dress/shirt isn’t enough :))))


WEARING: 

Coat – Bershka
Hat – H&M
Bag – can’t remember but it’s not Chloé :)
Shoes – Zoot
Dress – Zoot
T-shirt – Zoot
Scarf – Zoot

 

 

Tak a teď by mě děsně zajímalo, který outfit se vám líbí se všeho nejvíc???? Dejte mi vědět do komentářů!

Krásné úterý!
E.

Now I’m super-curious which outfit you like the most????? Let me know in the comments below! 

Have a great Tuesday! 
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  8 comments for “How to Combine a Turtleneck

 1. November 20, 2018 at 21:22

 2. Radka
  November 17, 2018 at 10:40

  Mně se moc líbí ten třetí. Hlavně asi proto, že by mě ten rolák pod košilové šaty jen tak nenapadl. :-) A ta šála k tomu!

 3. Lada
  November 16, 2018 at 14:44

  Bude článek z Chorvatska?

  • November 19, 2018 at 19:36

   Ano Lado, promiň, už je tam! Jsem fakt nemožná :D

 4. Elis
  November 13, 2018 at 20:58

  Za me ma kazdy neco do sebe.Nejde to rict jen jeden,prijde mi kazdy uplne jiny a hezky.Uprimne Vam slusi Vse,ale libi se mi na Vas hrozne bryle a spise svetlejsi odstiny obleceni.Jen si neumim predstavit chodit v tom u nas(Podkrkonosi)Praha ok.

 5. Viki
  November 13, 2018 at 19:07

  celý život som roláky nenávidela, ale tento rok ma to konečne dostalo…a úplný top je ten druhý outfit :P

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.