Yellow

Ahooooooj!

Poslední dobou mám blog zaplněný jenom fotkama z hor, takže myslím, že je čas pro změnu na jeden outfitový článek, aby i ty, koho šílené výlety nezajímají, si přišli na své O:-)

Dneska trávím celý den v Praze a strašně mě to baví! V pátek odlétám za dalším dobrodružstvím, takže pomalu začnu večer balit a zjišťovat, že nemám polovinu věcí, které s sebou budu potřebovat. Je trošku úsměvný to, že jsem prakticky bez práce, nestuduju a pořád nestíhám. Vždycky jsem se smála dědovi, který byl v důchodu a vykládal mi, jak na nic nemá čas a nestíhá. Nechápala jsem, jak člověk v důchodu může nestíhat. Až do teď. Protože jsem na tom podobně. Nic produktivního zrovna nevytvářím a i tak ten den vždycky tak rychle uteče, ani nevím jak. Pár meetingů, odepsat na pár emailů, sepsat článek, něco vyzvednout, zajet do kanceláře, zacvičit si, večer se potkat s kamarádkou a v noci trochu pouklidit byt. A den v pr. A takhle all day every day.

Tak doufám, že vy vytváříte něco produktivního a že na tom nejste stejně tragicky jako já!

Pěkný pražský letní den! <3
E.

Hey guyssss! 

Lately, I’ve been filling my blog only with pictures from the mountains, so I think it’s time for a change, so I decided to post an outfit article, so that even those who are not interested in my crazy trips have something to look at, haha:)

Today I’m spending all day in Prague and it’s great for a change to be home! I’m leaving for another adventure on Friday, so I’m going to start packing later today. I bet I’m gonna find out that I’m missing half of the stuff I need, so I might do some little shopping tomorrow. It’s a bit funny that I practically don’t work, I don’t go to school and I’m still so busy with I don’t even know what. I always laughed at my grandpa who was retired and kept telling me how he had no time for anything. I couldn’t understand how a retired person could be busy all the time. Until now. Because I feel exactly the same. I’m not creating anything productive, and the time goes so fast these days. I have a couple of meetings, answer a few emails, write an article, pick up something, go to the office, work out, meet a friend in the evening, and that’s about it. And the day is over. And this is how is goes every day. 

So guys, I hope you’re much more productive and that you’re not this feckless like me. 

Have a great summer day! <3
E.


WEARING: 

Cardigan – Zara
Pants – Zara
Top – Zara
Hat – Tonak
Shoes – Answear.cz
Bag – Zara

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Yellow

  1. Anna
    July 24, 2018 at 23:37

    Elisko, ani nevis, jakou mam radost, ze jsi tohle napsala. Mam to uplne stejne a uz jsem z toho zacinala byt trochu nervozni a pripadala jsem si lehce neschopna. Zjistila jsem, ze s casem je to jako s penezma – cim vic ho mas, tim vic ho potrebujes.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.