Yellow Wall

Ahoooj!

Fotky z Lofot mi asi ještě chvíli potrvají, a tak jsem se rozhodla pauzu v článkách zaplnit jedním mini-outfit postem:) Zjistila jsem, že se super být na cestách, protože tak aspoň člověk neutrácí za oblečení, jenže hned jak jsem se vrátila, začlo to zase nanovo, a tak se vám musím pochlubit s novým tričkem ze Zary!:) Jenže hned ho musím shodit, protože jsem ho jednou vyprala a peří na něm vypadá jako vypelichaný pták těsně před smrtí. To mě tak vytočilo, že bych jim ho šla nejradši hodit na hlavu, jenže jsem samozřejmě vyhodila účtenku:(

Anyways, co se týče videa ze Švédska, fotek a videa z Lofot… Video ze Švédska mám hotové, takže to bude na blogu zítra. Fotky z Lofot mám skoro hotové, ale článek bude na blogu až tak za 4 dny. A video z Lofot je v nedohlednu, protože mám 120 GB záběrů a dřív zešedivím, než to sestříhám:D

Teď v nejbližší době nikam neplánuju vyrážet, maximálně nějaké spontánní Dolomity, Alpy nebo Tatry. V listopadu se ale chystá něco velkého, ale o tom ještě nemůžu mluvit. Nerada mluvím o věcech, které jsou 100% jisté O:-)

Ale jednu novinku přeci jenom mám! Budu v příští sobotu 9.9. prodávat něco moc dobrého a zároveň zdravého na food marketu v Holešovicích na Řezáčově náměstí a jestli chcete vědět co, musíte dorazit!:)))) Ještě o tom budu určitě psát na Instagrami a Facebooku, tak sledujte!:)

Pa v sobotu,
E.

Hey guys! 

So my pics from Lofoten will take me to edit a little bit longer, so I decided to fill the gap in with a mini-outfit post:) I found out one great thing. When traveling, you don’t buy new clothes, but as soon as you return, it starts again. This is exactly what happened to me a few days ago. I got a new Zara T-shirt! :) But I have to throw it away because I washed it once and the feathers look like a bird right before its death. That made me sooo mad, that I would go back and return it or something, but of course I threw away the receipt :(

Anyways, as far as the video from Sweden is concerned, it’s actually done, so it will be on the blog tomorrow. Photos from Lofoten are almost finished, but the article will be on the blog in about 4 days, because the translation takes me forever. And the Lofoten video is far far away, because I have 120 GB of footage and I’ll probably die before I’ll be done going through all of it, haha!

Now, in the near future, I’m not planning any travels, maybe some spontaneous Dolomites, Alps or Tatras. But in November, something big is going on, but I can’t talk about it yet. I hate talking about things that are not 100% sure, haha:)
But I have one big news! I’ll be selling ​​something very good and healthy on the food market in Holešovice on Řezáčovo náměstí on the following Saturday (9th August) and if you want to know what, you have to come! :)))) I will definitely write about this on my Instagrams and Facebook, so stay tuned!:)

See you on Saturday!
E.

WEARING: 

T-shirt – Zara
Shorts – H&M
Bag – Karl Lagerfeld
Watch – Komono
Sunglasses – RayBan

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Yellow Wall

  1. August 31, 2017 at 17:34

    Podobná vec, ako s tvojím perým sa mi stala nedávno na tričku. Naneštastie bolo dosť drahé a kupované v Nemecku, a prala som ho až doma :D Na video sa teším a rada si aj počkám! :)

    emme-nahorach.blogspot.sk

    • August 31, 2017 at 18:19

      Jono, ta kvalita je strašná u toho oblečení poslední dobou:( Pěkně mě to štve..

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.