Wide Pants

0s6b0406

Krásné dobré pondělní ráno!

Jak se vám dneska vstávalo? Mně STRAŠNĚ! :D Ráno 7:00 trénink, potom do školy na celý den a odpoledne máme workshop se semifinalistkami Tváře Atria Flora, na který se strašně těším! Jsem na holky moc zvědavá a budu jim tam dávat rady ohledně cvičení a oblékání na finále.

Večer ještě stihnu jednu přednášku a potom do svého fitka trénovat. Uff, to je zase den! Od rána do večera na nohou. Máte to někdo taky tak? :) Za odměnu mám ale úterní dopoledne volné, takže se nejspíš budu věnovat k tvoření fotoknihy z Islandu, kterou pořád nemám hotovou. Z každé cesty totiž dělám fotoknihu, kterou si potom vystavíme v obýváku a můžeme vzpomínat kdykoliv se nám zachce. Je to sice pár hodin práce, ale je to mnohem lepší, než mít všechy fotky jen v počítači:)

A co říkáte na outfit? Celý je z Forever21 a asi si ho už na sebe vzhledem k počasí minimálně do jara nevezmu:( Docela jsem přišla na chuť těmhle širokým kalhotám, jsou opravdu pohodlné!

To mi připomíná, že předevčírem jsem byla lovit v obchodech nové černé džíny, protože ty nosím asi nejčastěji a ty co mám už jsou oprané. Nakupovaní miluju, ale nenávidím si zkoušet úzké kalhoty a tohle pro mě byla noční můra. Měla jsem totiž zásadní požadavek – aby byly s vysokým pasem a aby byly zkrácené u kotníků (ano, hodlám nosit v zimě, jako každoročně, holé kotníky!:D). Kupodivu to byl nadlidský výkon a i když jsem prolezla H&M, Zaru a Bershku, nenašla jsem žádné takové. Nakonec jsem musela slevit z požadavků a odnesla jsem si dvoje s nízkým pasem a v normální délce. Přesně takové, jaké jsem nechtěla,haha:)

A co vy? Jak jste na tom s nakupováním kalhot? Taky u toho šílíte? :)

Krásné pondělí!
E.

Hey guys!

How was your morning? I wasn’t able to get up from my bed AT ALL! I had my workout at 7am, then I went to school, and in the afternoon I’ll be holding a workshop with the semi-finalists of the Face of Atrium Flora shopping mall, where I’ll be talking about fitness and outfits for the finals. 

In the evening, I’m going to see one more lecture at school and then heading to my gym to have some training sessions. What a day! Are your Mondays so busy as mine, guys? :) As a reward for such an exhausting day, my tomorrow morning is free, so I’ll be probably creating a photo-book from our summer trip to Iceland. I make a photo-book from every trip, so we can put it on a shelf & browse it whenever we feel like it. It’s a few hours of work but I think it’s better to have the pictures printed in an album rather than just in the computer:) 

Anyways, how do you like the outfit? All the pieces are from Forever 21 and I won’t probably wear them until spring next year due to weather, haha:) I’ve developed a taste for these wide pants recently, because they’re really comfy!

Speaking of which, I desperately needed new black jeans since I wear them really often and mine are too washed already, so I went hunting. I love shopping, but I hate trying on pants, so this was a total nightmare for me! I had a fundamental requirement – they had to be skinny, ankle length & high waist. Surprisingly, it was impossible to find such jeans and even though I tried H&M, Bershka and Zara, I just couldn’t find the right ones. At the end, I had to make a concession and buy two regular-waisted & regular-lenght jeans. Exactly the kind I didn’t want, haha:) 

And what about you guys? Do you hate pants-shopping as well? 

Have a great Monday! 
E.


0s6b03120s6b0328 0s6b0323 0s6b0321 0s6b0314
0s6b0303 0s6b0301

WEARING: 

Pants, top, bag, vest – Forever 21
Shoes – River Island

1516855 1573849 13399511607946  00198795-0100218506-0310634501524778

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Wide Pants

 1. Veronika
  October 13, 2016 at 14:23

  ahoj,
  moc ti to sluší;)) můžu se prosím zeptat na jakém místě v Praze jsou tyto fotky focené? Pěkné bílé zátiší..

  • October 13, 2016 at 14:59

   Ahoj Verčo, fotky jsou focené na Andělu v jednom z průchodů za kinem:)

 2. Veronika
  October 13, 2016 at 14:21

  Ahoj, moc ti to sluší;)) můžu se prosím zeptat na jakém místě v Praze jsou tyto fotky focené? Pěkné bílé zátiší…

 3. October 10, 2016 at 23:31

  Před dvěma týdny jsem šla do obchodu s úplně stejným cílem. Měla jsem jeden oblíbený střih z New Looku – přesně jak píšeš vysoký pas, úzké a zkrácené. Jak jsem zjistila v obchodě – přestali je vyrábět! Prošla jsem snad všechny obchody a nikde nic. Hrůza. Já to ale nevzdám :D Každopádně jsem ráda, že v tom nejsem sama.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.