WHAT CAN YOU DO IN 24 HOURS?

Ahooooj!

Tak video z Malé Fatry je KONEČNĚ na světě! Vzhledem k tomu, jaký to byl téměř jednodenní rychlovýlet, pojmenovali jsme ho What can you do in 24 hours? A já doufám, že už nikdy v životě od nikoho neuslyším, že není čas na dovolenou nebo roadtripy O:-)

Tak co na něj říkáte? Líbí? :))))))

P.S. Velký kredit musím dát Martinovi, který to skoro celé profesionálně sestříhal! :)

E.

Hey travellers! 

So the video from Mala Fatra is FINALLY done! Because it was a super fast one-day trip, we named it What can you do in 24 hours? And I hope I will never ever hear the excuse, that there is no time for vacation or roadtrips O:-)

So what do guys think? Like it? :))))))

P.S. I have to give a big credit to Martin, who edited nearly the whole thing!:)

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  9 comments for “WHAT CAN YOU DO IN 24 HOURS?

 1. May 4, 2018 at 10:53

  Thank you for all your great project ideas.nbs live stream

 2. Radka
  May 3, 2018 at 12:27

  Cožee, MB? To je můj sen :)). Jak, s kým, na jak dlouho :D? A nebojíte se? Největší nebezpečí prý zrovna tam představují nezkušení turisté, čímž nemyslím Vás, spíš ty ostatní.

  • May 10, 2018 at 10:10

   Jedu sama! Našla jsem si guida. Bojím se strašně!!! :DDD Na výstup na MB jsou potřeba už nějaké serious horolezecké dovednosti, takže mám i dvoudenní trénink na nižších horách, abych si pořádně osvojila práci s lanem.

 3. Dom
  May 2, 2018 at 20:45

  Whaaaat, skvělý naprosto! ♥

 4. Elis
  May 2, 2018 at 20:05

  Moc hezky natočené, skvělé záběry z nichž jde vidět, jak jste si to užili!!! Co máte nyní v plánu mimo diplomky..(hory a zase hory), že se ptám 😀

  • May 2, 2018 at 20:34

   Děkujeeeem! Jsme rádi, že se líbí!:)))) V plánu je teď diplomka, a pak Izrael a snad mi konečně vyjde 22.6. Mt Blanc!! Ale to by Martin umřel, takže jedu sama:)

  • May 10, 2018 at 10:08

   Děkujeme mockrát, jsme rádi, že se video líbí!:)) Ano, máš pravdu, budou další hory! :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.