Wellness, Food and Shopping

IMG_7168

Krásný sobotní večer přeji!

Tak dneska mě budete všichni nenávidět, protože jsem měla naprosto nesjkutečnej den, o kterým touží asi každá žena. Protože moje drahá maminka odjíždí na měsíc do lázní a já jí dlouho neuvidim, rozhodly jsme se, že si uděláme fajn den. Začaly jsme snídaní v Erhartově cukrárně na Miladě Horákové, mají výborný kremrole. Pak jsme si daly krátkou procházkou po Praze, od Letné až k Hradu, aby nám vytrávilo.

Hřebem dnešního dne ale byl dvouhodinový wellness v hotelu Casa Marcello v Řásnovce v úplném centru Prahy, kde jsme měly k dispozici saunu, vířivku a každá potom skoro hodinovou masáž. Určitě doporučuju, normálně to není úplně levná záležitost, hotel je vážně luxusní, ale my jsme sehnaly poukaz na Slevomatu, přímo tady :))

Pokračovaly jsme malýma nákupama a na závěr dne jsme navštívily restauraci Katr, kde sme se přežraly k prasknutí. Uvařily jsme si tam vlastně samy, protože když chceš maso, dostaneš ho syrový a ogriluješ si ho sám jak chceš. A o jejich pečeném ananasu s karamelem, strouhanými mandlemi a domácí smetanou ani nemluvim. :X
Mějte se famfárově!
Eliška
_____________________________________________________________________________
Hey everyoneee!

This time you’re really gonna hate me, because of my wonderful day. My mom is gonna be in spa for a month, so we decided to have a nice day together. We started with the breakfast in the Erhart Café, then we went for a walk around the Prague castle, and then we ended up in a wellness hotel in the center of Prague, where we spent 2 hours full of sauna and jacuzzi. Both of us had a massage as well. 
We continued with a little bit of shopping and at the end of the day we went to this restaurant, called Katr, where we actually had to cook by ourselves! There is a little grill in the middle of the table, so you can grill your meet however you like. What a great idea! Not speaking about their grilled pineapple with caramel sauce & almonds and homemade cream. Oh.  
Love, 
E.

img_0382

img_0325

IMG_7303-2
IMG_0417

IMG_0424

IMG_0420
IMG_0411

IMG_0436

IMG_0431

IMG_0433

IMG_0437

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Wellness, Food and Shopping

 1. November 2, 2014 at 19:45

  Oooo tak to ses musela mit!!!krasne fotky a ten sal!!! LOVE
  acquisitionStyle by Eliza

  • November 2, 2014 at 20:48

   Děkuju Elizo!:))) Měla jsem se kouzelně!:) Zkus to taky))

 2. November 2, 2014 at 09:56

  Och, co bych za takový den dala, ty fotky vypadají vážně skvěle. Hlavně těch jídel :D A skvělý outfit samozřejmě.

  • November 2, 2014 at 10:10

   Tak si ho taky udělej! Jednou za čas neuškodí:)))))
   Děkuju!:)

 3. Veronika
  November 1, 2014 at 19:28

  Eliško, to musel bejt skvělej den! A to jídlo vypadá božsky. :)

  • November 1, 2014 at 20:01

   To si piš Veru!:))) Jídlo na tom bylo to nejlepší!:D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.