Weekend Workout

http://elitebloggers.wixsite.com/elite-bloggers/content-marketing

img_0606

Ahoooj!

Další mega-krátký víkend je za námi a já samozřejmě ani nevím, že nějaký byl! Proč to všechno tak strašně letí?! :(

V neděli se mi nechtělo do mého fitka, kde trávím každý den několik hodin. Zatoužila jsem zase po prázdném fitku, kde budu mít na svůj trénink klid a nebude na mě nikdo mluvit. A proto jsem zase sjela do Sokolovny v Průhonicích, kde opravdu nebyla ani noha! Dala jsem si po dlouhé době zase celé tělo a zničila se takovým způsobem, že když jsem přišla domů, musela jsem si ještě hoďku zdřímnout.

Zbytek víkendu jsem strávila jak jinak, než natáčením, psaním seminárek do školy a obžerstvím:D Dostala jsem adventní kalendář a vyjedla jsem políčka do 15. prosince i přesto, že ještě prosinec ani nezačal!:D No, pro mě platí jediné pravdilo – když doma žádné sladkosti nemám, tak je nejím, takže v mojí lednici byste přes týden našli jen vajíčka, maso a zeleninu.

Tenhle týden mě čeká ještě další obíhačka kolem auta, spousta deadlinů ve škole a asi milion tréninků, takže blog budu teď asi trochu flákat. Přemýšlela jsem ale, že na Vánoce někam vyrazím na pár dní s mamkou, jen se nemůžeme rozhodnout kam, nicméně bychom rády asi někam do tepla. Máte někdo nějaké tipy? Nebyl někdo z vás v prosinci třeba na Kanárech? :) Budu ráda ale i za jakékoliv jiné tipy! :)))

Krásné pondělí!
E.

Hey guys! 

So another ultra-short weekend passed by and I didn’t even notice that it was a weekend because I didn’t stop for a second. Why does time go so fast?! :(

I didn’t want to go to my gym on Sunday, where I spend several hours every day. I got a hankering for an empty gym, where no one would talk to me and I could really focus on my own workout, haha:) That’s why I went to Sokolovna Pruhonice, which was really totally empty. I exercises the whole body after a really long time and I wore myself out so much, that when I came home, I had to take a nap. 

I didn’t spend the rest of the weekend any differently than shooting, writing essays for school and eating everything I found. I got an advent calendar and ate all the chocolate pieces until December 15th even though December hasn’t even started hahaha:) Well, there is only one thing that keeps me from eating crappy stuff – if I don’t have that stuff at home, I don’t eat it obviously, so during the week, the only thing you would find in my refrigerator would be meat, eggs and vegetables, haha:) 

This week I’m going to keep dealing with my car, a lot of deadlines at school and about a million training sessions with my clients, so I’m going to be sloppy in the blog for a while. However I was thinking about going somewhere for the Christmas for a few days just with my mom. We just can’t decide where to go, but probably somewhere warm. Any tips? Has anyone been to the Canary Islands during December? I’d be grateful for any tips! :))) 

Have a great Monday, guys!
E.

img_0596 img_0576 img_0554 img_0543 img_0498

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  8 comments for “Weekend Workout

 1. Tereza
  November 30, 2016 at 18:20

  Ahoj, právě jsem na Kanárech, konkrétně na Lanzarote. Je tu od 21-24 °C, počasí se hodně mění. Na váléní na pláži to tu moc není, spíš na cestování po ostrově. K vidění je tady toho spoustu. Pokud by jsi chtěla vědět něco konkrétněji, tak se klidně zeptej.

 2. Andy
  November 30, 2016 at 11:11

  Amazing Outfit.
  Cymax coupon

 3. Markéta
  November 29, 2016 at 15:32

  Ahoj Eliško, máš úžasnou postavu a už nějakou dobu se tě chci zeptat.. :D děláš i jídelníčky na míru, kromě tréninků.? děkuju za odpověď :))

 4. Markéta
  November 28, 2016 at 15:32

  O Kanárech bych si u tebe ráda početla!

  Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

 5. Lucie
  November 28, 2016 at 10:47

  Na Kanáry jsou teď levné letenky z Německa :) mamka si to tam nemůže vynachválit, ale mě lákají spíš Azory ;) můžeš je zkusit. Ráda bych si o nich početla :D

 6. Lenka
  November 28, 2016 at 09:54

  Ahoj, byli jsme s přítelem na Kanarech, Tenerife v lednu a počasí super, cca 20-25 stupňů. Doporučuji spíš na túry, ale ve vodě jsme byli taky a nebylo to tak zlé. Hlavně tam není v tu dobu tolik turistů.

  • November 28, 2016 at 12:45

   Super, Tenerife zní skvěle, já jsem spíš přes ty túry, než přes povalování se u moře:)! Mrknu na letenky, děkuju za tip! :)))))

   • Petra
    December 1, 2016 at 12:32

    Ahoj Eli, my jsme letěli na Tenerife už před 3 týdny, ale počasí je tam pořád stejné, příjemných 20-25, jen možná trošku deštivo. Kolegyně tam vyráží teď za dva týdny a rozhodně to bude moc pěkná dovča, dávala jsem jí itinerář, který by se ti mohl líbit.. Na pláži jsme všeho všudy strávili s přítelem asi půl hodiny, jinak hike do horské vesničky Masca, do Anagy anebo výstup na sopku El Teide do 3500 mnm, to vše udělalo dovču nezapomenutelnou :) rozhodně doporučuju! Petra

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.