Week in Pictures

Článek vznikl ve spolupráci s Borotalco

Elite Bloggers – Content marketing

Ahooooj!

Za celý týden jsem nasbírala pár fotek, které se sebou nijak nesouvisí, ale přesto jsem se chtěla podělit o to, jak vypadal můj týden po státnicích. Člověk by řekl, že vymetu všechny bary a střízlivá domu nepůjdu ani v pondělí. Už jsem asi stará, protože můj týden ani náznakem nepřipomínal nic takového.

Ten doznívající stres mi pořádně zatopil celý týden, takže začátek týdne jsem trávila v posteli s bolestí hlavy a únavou takovou, že mě vyčerpalo se i najíst. Druhou půlku týdne už jsem měla aktivnější. Vydala jsem se třeba do Fashion Areny v rámci #ZažijDenim a ozdobila (nebo spíš zničila:D) jsem si svojí Levisku.

V sobotu jsem běžela svůj první 10 km závod, na kterém jsem málem položila život. Závody na 5 km zvládam v pohodě do 20 minut a ty mi jdou. Jenže idea, že uběhnu 10 km za 40 minut byla fakt úplně vedle:D Pozvalo mě Borotalco, které bylo jedním z hlavních partnerů závodu. Mimochodem, kdyby někdo nevěděl, Borotalco vyrábí super deodoranty s inovativní technologií Odor-Converter, která obsahuje mikrokapsle a ty se aktivují pokud se potíte. Jednoduše řečeno – čím víc se potíte, tak tím víc funguje. A proto je to za mě jednička pro sport.

Dneska jsem byla v Hubu trošku popracovat. Zároveň jsem se tam pustila do fantastického projektu Plogging, o kterém se víc dozvíte právě teď v mých Instastories! Odpoledne jsem byla omrknout LG event, kde se představovaly nové pračky & sušičky, ale o nich ode mě ještě uslyšíte, protože s nimi právě navazuji spolupráci, na kterou se strašně moc těším!:)

No a teď už sedím v autě a drandím směr Alpy! Konečně! Čímž se dostávám zpátky k prvnímu odstavci o oslavě státnic. Hory jsou totiž přece moje oslava!!! :))) Tentokrát razím k jezeru Gosausee a na dvě ferraty.

Krásný týden přeju!:))

E.

Ahooooj!

During the whole week I collected a few photos that are not related to each other, but I still wanted to share what my week after graduation looked like. One would say that I’d party all week. I’m probably old, because my week didn’t look anything like that.

That stress from last week followed me all week long, so I spent the beginning of the week in bed with a huge headache and exhaustion. The second half of the week was more active. I went to Fashion Arena within #zazijdenim where I enhanced my denim jacket (or rather destroyed:D). 

On Saturday I ran my first 10km race, where I almost died. I can manage 5 km in 20 minutes, so I’d say I’m pretty good at that. But the idea of ​​running 10 km in 40 minutes was out of table right after I started haha. I was invited by Borotalco, who was one of the main partners of the race. If someone doesn’t know what Borotalco is, it’s a brand that produces supercool deodorants with innovative Odor-Converter technology, which contains microcapsules and they activate when you sweat. Simply, the more you sweat, the more it works. And that’s why I use this deodorant for sports. 

Today I worked a bit in the Hub. At the same time, I joined the Plogging project, which you can see in my Instastories right now! In the afternoon, I stopped by the LG event, where new washing machines and dryers were introduced, but you will hear about those a lot more later because I’m just starting a new collaboration that I’m very much looking forward to :)

Well, now I’m sitting in my car and driving in the direction of the Alps! Finally! And now we’re getting back to the first paragraph of this article – celebration. Mountains are my celebration !!! :))) This time I’m going to Gosausee lake and I’m doing two ferratas! 

Have a great week guys! 

E.


Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Week in Pictures

  1. Pavla
    September 18, 2018 at 05:09

    Zdravím,5 km pod 20 minut, to bych chtěla vidět😁.jinak pěkné video ze Škodovkou ale jakto že to má tak málo zhlidnuti?

    • September 20, 2018 at 15:42

      Ja vubec nevim! :DDD nechápu to, asi jsem tam něco pokazila nebo nevim? :D A když jsem běžela závod pro ženy vloni, tak jsem měla 5 km za 20:50 :))) Tyhle krátký mi jdou, ale nejsem vytrvalec :DDD

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.