VIP Running Training Session

IMG_2725

Ahoj,

jak už spousta z vás ví, zítra od 17:00 se koná VIP běžecký trénink!
Já nevím jak vy, ale já se na něj ukrutně těším, protože pro vás máme vymyšlený naprosto geniální program. Chtěla jsem to nechat jako tajemství, ale vzhledem k tomu, že jsem strašná drbna, tak to nevydržím a o všechno se s vámi podělím, třeba nalákám ještě poslední opozdilce (ještě je volných asi 10 míst!)

Trénink začíná zátra v 17:00, kde se všichni sejdeme v Running Mallu v Holešovicích. Právě odtamtud se bude vybíhat jednak pod vedením mě a Domči a jednak pod vedením dvou profesionálních trenérek – Ivou Vedralovou a Terezou Kinštovou z JduBěhat.cz.
K dispozici budete mít i nové běžecké boty Adidas Boost, které si budete moci na trénink půjčit a vyzkoušet si tak na vlastní kůži, jak se běhá po vatě:))))

Vzhledem k tomu, že trenérky budou dvě, určitě se rozdělíme na dvě skupiny, takže ať už jste začátečníci či pokročilí, určitě si to užijete.
Během tréninku budeme podnikat i 4 různé soutěže o 4 startovní balíčky na samotný závod Adidas Běh pro Ženy na 5 km, takže se s velkou pravděpodobností uvidíme i na závodě!:)

Po doběhnutí na vás bude čekat občerstvení, abyste nepadly hlady (já nevím jak vy, ale já bych po jakémkoliv výkonu snědla koně, takže se se mnou budete možná prát o jídlo:D) a taky od Adidasu dostanete dárkovou tašku s dárkem:)
Takže prostě když dorazíte, určitě neodejdete s prázdnou!

Pokud ještě nejste na trénink přihlášené, můžete tak učinit ZDE.
To je ode mě vše a budu se na vás zítra moc těšittttttt! :)))))))))
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.