Valentine’s Day Wishlist

http://elitebloggers.wixsite.com/elite-bloggers/content-marketing

Ahoooj!

Valentýn se blíží a já jsem pro vás připravila takový malý wishlist, který může být třeba inspirací pro vaší drahou polovičku:)

V první řadě je to toaletní voda Quelques Notes d’Amour od Yves Rocher, kterou mám teď doma a je to snad první “valentýnský” parfém, který mi opravdu voní. Většina vůní je podle mě totiž neuvěřitelně přeslazená, ale tahle je lehká a svěží, takže určitě doporučuju vyzkoušet!:)

Šperky snad nikdy neurazí a já jsem našla tyhle dva geometrické, ze kterých šílím. Já sama sice šperky skoro vůbec nenosím, ale tyhle dva jsou fakt boží a asi si je taky pořídím, protože mě žádný Valentýn nečeká, hahaha :)

Co je ale základem každého Valentýna, je dobré šampaňské! A vzhledem k tomu, že je to speciální událost, vůbec bych se nebála smlsnout si na Moetovi:)

Zkušenost mám i s rtěnkou od Dioru, která opravdu drží! Mám doma asi tři odstíny, přičemž tu “nude” nosím skoro denně.

O prádle myslím, že psát vůbec nemusím a ještě jsem našla tyhle supr růžové Happy Plugs, růžovou Yankee Candle, růžové Raybany a růžové Wellingtony, které si přímo říkají o to, být Valentýnským dárkem! :)

Tak třeba vás něco zaujme!:)))
E.

  1. link HERE!    2. link HERE!    3. link HERE!    4. link HERE!    5. link HERE!    6. link HERE!    7. link HERE!    8. link HERE!    9. link HERE!    10. link HERE!    11. link HERE!    12. link HERE!
Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Valentine’s Day Wishlist

  1. February 8, 2017 at 09:54

    Proč módní a lifestylové časopisy nabízejí čtenářům jen inspiraci a aspirace? Přečti si můj článek: (link).

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.