Time-lapse from England

Ahooj!

Tak tady je moje v pořadí druhé video z našich cest, tentokrát jsem se nechala unést time-lapsem. Chudák Vojta se mnou měl trpělivost, každý záběr je 20x zrychlených přibližně 5 minut natáčení :))) Tyhle videa podle mě líp vystihnou atmosféru než klasické fotky, ale i na ně se můžete podívat v předchozím postu:)
A co vy? Radši na dovče natáčíte nebo fotíte? :)

E.
__________________________________________________

Hey travellers!

So here’s my second video from our journeys, this time I fell in love with time-lapse style. Poor Vojta, he was sooo patient when I was making these videos, every single each of them is about 5 minutes of recording 20 times faster:))) These videos are according to me better in showing the mood, but you can check out the photos in the previous post as well.
And what about you guys, do you like making videos or taking pictures more during your vacation?

Love,
E.

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Time-lapse from England

 1. August 5, 2015 at 15:00

  Je to funny, asi v iPhonu vyprázdním paměť a zkusím to při příští cestě taky..i když toto je asi točené na GoPro, že? =)

  Michael

  • August 5, 2015 at 23:20

   Haha, ty time-lapsy jsou náhodou skvělý, akorát to musíš vždycky někam položit, nejde to točit pochopitelně z ruky. Tyhle time-lapsy jsou točené ještě mojí zrcadlovkou Canonem 70D:)

 2. Aneta
  June 27, 2015 at 15:21

  Ahoj, úžasné video! :) moc vám fandím :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.