The Very First Post

 

Ahoj!

V první řadě jsem moc ráda, že jste se dostali až sem, na můj blog. Jak asi už víte, je to blog především o módě a o všem s ní spojeném. Móda je totiž něco, co neuvěřitelně obdivuji a zároveň nesnáším. Obdivuji, protože je to vlastně umění, které dokáže potěšit, a nesnáším, protože moje závislost je tak silná, že s ní trávím takovou spoustu času a peněz.
Občas se mě někdo ptá: Proč blog? K čemu? Cílem je přeci inspirace. Chtěla bych inspirovat lidi k tomu, aby si uvědomili, že oblečení není jen kus hadru, ale něco, čím můžete sami sebe vyjádřit, čím si můžete udělat radost a co vám pomůže se cítit dobře. Vzhledem k tomu, že jsem studentka, tak nerada utrácím za drahou značkovou módu, zastávám totiž názor, že hezky obléknout se dá i z levnějších obchodů. Je to sice těžší, ale dá se to. A to je přesně, o co bych se s vámi chtěla podělit. Podle mě by nemělo smysl zahrnovat do mých outfitů Chanel kabelky, protože je mi jasné, že naprostá většina z vás si je nemůže dovolit a tak by byla inspirace bezpředmětná.

Zároveň jsem blázen do fitness a sportu jako takového. Bohužel jsem jedna z těch, která nikdy nebude spokojená se svojí postavou, ať už bude jakákoliv, takže se snažím mým ideálům alespoň přiblížit. Pokud jste četli článek o mně, už víte, že pracuji jako osobní trenérka, takže ve fitku trávím dost času.
Cílem tedy této kategorie na mém blogu budou tipy na cviky, cvičební plány a jídelníčky od někoho, kdo cvičení alespoň trochu rozumí a snad ví, co dělá. Protože vím, kolik žen je tak moc se svojí postavou nespokojených a strašně ráda bych jim pomohla. Vojta je taky trenér a občas ho přemluvím do toho, aby taky něco krátkého napsal.

Třetí kategorií, která bude částí mého blogu, je travelling. Jsem velký cestovatel, cestování zbožňuji a vzhledem k mojí hyperaktivitě bych pořád někam jezdila. V téhle kategorii najdete fotky, příběhy a zážitky z našich cest po celém světě, a že jich je!

Co se týče jména blogu, jak to vůbec vzniklo? Chtěli jsme něco, co by spojilo právě svět fashion a fitness a slovíčko ”fit” má dva významy – jednak pasovat, sedět, být akorát; a druhak být v dobré kondici, být fit. A název byl na světě! :-)

Tak doufám, že si najdu svoje příznivce a že vás můj blog bude bavit a bude vám přinášet radost!
Eliška
________________________________________________________ 

Hello everyone!

I am very glad that you opened my blog at the first place. As you probably already know, this blog is mainly about fashion and about everything around it. Because fashion is something that I admire and hate at the same time. Admire because in fact it is a kind of art and art makes people happy and hate because my addiction is so strong, that it eats all my time and money. 
Sometimes I get questions like: Why blog? For what? The goal is to inspire. I would like to inspire people to realize that fashion is not just a piece of fabric but something that can express yourself, something that brightens your day, something that makes you feel good. I am a student, so I don’t like spending money on expensive clothes, in my opinion people can wear clothes cheap clothes and still look good. And that is exactly what I would like to share with you. It wouldn’t make any sense if I wore Chanel because the most of you can’t afford it. 

Also, I’m obsessed with fitness and sport and unfortunately I’m one of those girls that will never be satisfied with their body, so at least I’m trying to get closer to my dream body by working out. If you’ve read the article about me, you already know, that I work as a personal fitness trainer, so I spent a lot of time in the gym. The goal of this category is give you some exercise tips, workout plans and diet plans from someone who knows how to exercise. Because I know how many women are unsatisfied with their body and I would love to help them. Vojta is also a fitness trainer, so once a while I make him to write a short article as well. 

The third part of our blog is travelling. I’m a big traveller, I love travelling and considering my hyperactivity, I would travel all the time if I could. You’ll find all our photos, stories and experiences here. And there is a lot of them! 

Concerning the name of the blog, I couldn’t decide, how to name it. But, if you want to look and feel good, you have to be fit and also the clothes you’re wearing has got to fit you. So, it’s time to fit!

I hope you enjoy your precious time spent with my blog!

Eliška 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.