The Girl in the Brown Crook

Ahooj!

V první řadě bych chtěla všem moc poděkovat za veškerou podporu, která se mi dostala po publikaci předposledního článku:) Moc si toho vážím a společně s váma jsem usoudila, že je to vážně asi tím počasím. Ta zima už je prostě dlouhá a jeden slunečný den v týdnu mi prostě nestačí. Vždycky jsem nechápala, proč je v Norsku v zimě největší procento sebevražd, ale už to docela chápu. Počasí náladu asi vážně ovlivňuje.

Přijde mi ale, že jsem z nejhoršího venku. Mám totiž najednou zase dost práce, takže nemám ani čas nad tím přemýšlet. Třeba dneska jsem měla přednášku na VŠE. Přednášela jsem o dress-codech a módě v korporátech a docela jsem si to užila:) Dostali jsme se k zajímavým diskuzím a jsem ráda, že se lidi o módu zajímají víc a víc:)

Anyways, co se mého outfitu týče, tak tyhle skvělé košilové šaty jsem si přivezla z Valencie z Cosu. A vzhledem k tomu, že můj oblíbený kousek oblečení je bílá košile, umíte si určitě představit, jak moc miluju bílé košilové šaty! Mám asi osmery a Vojta vždycky říkal, že mezi nima nevidí žádný rozdíl. Bundu mám ze Zary a tu stejnou, akorát šedou jsem koupila mamce. Musím říct, že jsem tenhle týden neodolala a koupila si něco na sebe. Pořídila jsem si takový růžový komplet právě ze Zary, protože jejich nová kolekce je vážně top!

Tak mě napadá, máte někdo nějaké nápady na článek, který by se nějak týkal módy? Na fitness články je toho hodně (a jsem si vědoma, že jsem už dlouho žádný fitness článek nepublikovala), ale k těm většinou nemám fotky, protože je pro mě strašně těžké něco ve fitku vyfotit a zdokumentovat třeba svůj trénink. Ale pokud máte něco, co se týká módy, budu ráda za jakékoliv tipy! :))

Krásný pátek!
E.

Hey guys!

First, I would like to thank everyone for all the support that you’ve given me after releasing one of the last articles :) I really appreciate it and together with you guys, I figured that it really is the weather, what causes this bad mood. This winter has been so long and one sunny day per week is simply not enough for me. I never understood why there is the largest percentage of suicides in Norway during winter, but now it’s quite logical. Weather seriously affects mood. Yup.

But it looks like I’m out of the woods. I now have enough work, so I don’t have time to think about it anymore. Like today I held a lecture at the University of Economics. I talked about the dress-codes and fashion in corporate firms and I quite enjoyed it :) We got an interesting discussion and I’m glad that more and more people are interested in fashion.

Anyways, as far as my outfit goes, I got this shirt dress in Valencia is Cos. And given that my favorite piece of clothing is a white shirt, you can certainly imagine how much I love white shirt dresses! I have about eight of these and Vojta always said that he didn’t see any difference and they all looked the same to him. The jacket is from Zara I actually bought the same one for my mom. I gotta admit, that this week I couldn’t resist and bought something new to wear even though I said I wouldn’t. I bought this pink ensemble from Zara because their new collection is really top!

Also, I meant to ask you guys, does anyone have any ideas for an article that is somehow connected to fashion? I mean, I have a lot of ideas for fitness articles (and I am aware of not posting any fitness article for a while), but those are pretty hard for me to do because I don’t have anyone to take pictures and document my workouts. But if you have something that relates to fashion, I’ll be really thankful for any tips! :))

Have a wonderful Friday, guys!
E.

WEARING: 

Dress – Cos
Jacket – Zara
Shoes – Zara 
Bag – Céline

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  9 comments for “The Girl in the Brown Crook

 1. Anonymous
  March 14, 2017 at 19:24

  Pánská móda!

 2. Jan
  March 14, 2017 at 19:19

  Ahoj,

  máš prima blog. Já bych si rád přečetl něco o pánský módě – co by mohl mít mladý muž (25-40 let) na sobě na pohyb po městě, do práce etc. Přijde mi, že tu jsou dvě velký skupiny stylů – jedno jsou takový ty roztrhaný hadry, který ale nejsou pro každýho a pak pseudodžendtlmenský anglický styl (košile na míru s monogramem apod), který mě osobně přijde u mnoha mladých lidí příliš konzervativní, někdy trapný. Chtěl bych něco živějšího, kreativnějšího, ne tak uhlazeného, více přímočarého, možná mužnějšího. Napiš nám o tom něco (spolu s Vojtou:).

 3. Anonymous
  March 13, 2017 at 19:59

  Paraaaaada! Krásny outfit! :-)

  http://www.allaboutnathalie.com

 4. Anonymous
  March 12, 2017 at 17:34

  Myslím, že na zmiňované přednášce na VŠE jsem byla. Nestihla jsem tě pak odchytit, ale alespoň zpětně bych ti ráda napsala, že byla skvělá :) Hrozně hezky ses poslouchala a upřímně mi to dodalo trochu sebevědomí – když se moc zajímám o vzhled, tak mám pocit, že si o mě všichni myslí, že jsem hloupá a povrchní… :) :D

  Myslím si, že by byl hezký článek, hodně podobný úvodu, který jsi měla na přednášce – o stylu, vyjádření, sebevědomí :))

  Kombinace šatů a bot v článku je skvělá – měla bych si něco takového také pořídit :)

 5. Anonymous
  March 10, 2017 at 16:35

  Jako ženu by mě zajímalo, jaké nosíš spodní prádlo. Bohužel sem asi stále nenašla svou oblíbenou značku, tak jestli máš nějaké typy na tento typ “oblečení”.

 6. Anonymous
  March 10, 2017 at 16:32

  vzhledem k tomu, že to vypadá, že máš doma hodně oblečení, hrozně moc by mě zajímal článek o tom, jak oblečení systematicky skladuješ, abys v něm měla přehled. a dále o tom, jak oblečení v tak velkém množství kombinuješ, jestli si plánuješ co si vezmeš na sebe až ráno, den dopředu nebo máš plány na měsíc dopředu :D jak přemýšlíš o kombinování věcí a co ti k tomu pomáhá, jestli je máš třeba už nějak systematicky ve skříni. jestli máš třeba outfity co nosíš vyzkoušené, takže ráno už se oblečeš “na jistotu”.

  mám pocit, že mám ve skříni spoustu super kousků, ale třeba si nejsem jistá s čím to zkombinovat a nemám většinou ráno čas to zkoušet a tak právě radši obleču nějakou ověřenou klasiku a některé kousky tak zbytečně nenosím a nebo blbě nakombinuji a pak se převlékám. takže sečteno podtrženo, ocenila bych nějaké tipy ke kombinaci a skladování oblečení.

  stává se ti někdy, že si koupíš nějaký kousek, hned si ho představuješ s čím ho budeš nosit ale ta kombinace ve výsledku vůbec nefunguje?

 7. March 10, 2017 at 12:55

  Udelej clanek na panskou modu.

 8. Anonymous
  March 10, 2017 at 12:54

  Clanek na panskou modu urcite udelej

 9. Karol
  March 10, 2017 at 09:15

  Co je hlavne TOP, je ta kabelka! :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.