Tennis

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Tak schválně! Kolik z mých čtenářů hraje nebo někdy hrál tenis?

Já osobně mám k tenisu strašně pozitivní vztah, protože to je jediný sport, který mi z dětství zůstal. Hrála jsem jako malá asi 12 let a moje tenisová kariéra skončila po tom, co jsem se vrátila z Ameriky. Skončila vlastně v tom nejlepším, protože v USA jsem se hodně zlepšila, ale po návratu už prostě nebyl čas a ani příležitost.

V Americe na střední škole na sporty hodně dbají a právě tam jsem jezdila po turnajích a hrála dobré 4 hodiny denně. Žádná sranda při Texaských 40 stupních, hahaha:)

No a protože jsem chtěla oprášit své rakety, vyrazila jsem s Vojtou do mé oblíbené Sokolovny v Průhonicích, kde právě otevřeli venkovní kurty. Chvíli mi trvalo, než jsem se do toho dostala, ale bavilo mě to tak strašně moc, že bych zase chtěla začít hrát!

Vždycky jsem hrála na antuce, ale ta mi vždycky po hodině hraní skřípala i mezi zubama, takže jsem plynule začala vybírat umělé kurty a nemůžu si je vynachválit. A právě takový mají i v Sokolovně, takže pokud máte antuky taky plné zuby (doslova hihihi:))), tak skočte právě sem!

Tohle dopoledne jsme spojili i s obědem v restauraci, který byl víc než výborný! Jejich restaurace mě vážně strašně baví, protože pokaždé něčím příjemně překvapí:))))

A co vy? Na jakých sportech jste vyrůstali vy? :) Zůstal vám nějaký?

Krásné úterý všem!
E.

Hey everyoneeeee!

So let’s see how many of my readers play tennis?

Personally, I have a very positive relationship with tennis because it’s the only sport I’ve been practicing since my childhood. I played for about 12 years and my tennis career ended when I came back from the States. It ended in the best, because I improved a lot in the US, but after my return, there was simply no time & opportunity.

On American high schools they care about sport a lot, so I played tennis for 4 hours a day, 5 times a week. No fun at those Texan 40 degrees (105°F) hahaha :)

Well, because I wanted to brush up my rackets, I went with Vojta to my favorite Sokolovna in Průhonice, where they just opened the outdoor courts. It took me a while before I really got into it, but I enjoyed it so much, that I want to start playing again!

I’ve always played on clay, but it always drove me crazy, how it got everywhere, so I started picking artificial courts, which are so much better! And actually that’s what they have in Sokolovna, so if you’re sick & tired of clay too, then try it right here!:)

After the morning match, we went to their restaurant for lunch, which was more than excellent! I really really like their restaurant, because it always surprises me. In a good way of course!

And what about you guys? What sports did you do when you were little? :) 
Have a wonderful Tuesday everyone!
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Tennis

 1. Janča
  June 8, 2017 at 22:39

  Osobně mám k tenisu hodně blízko můj praděda zakládal tenisový klub, který je přímo za naším plotem, ale od ty doby co jsem se odstěhovala do Prahy, tak skoro nehraju :( a chybí mi to snad až dodělám školu, tak se zase k hraní vrátím :)

  • June 27, 2017 at 10:43

   Tak to máš obrovskou výhodu v tomhle!:) Držím palce, aby se ti podařilo hrát po škole!

 2. Lucie
  June 7, 2017 at 21:25

  Eliško hrála jsem tenis naposledy na střední škole, což je už strašně dávno. :-D Celou ZŠ jsem hrála spolu se spolužačkou za školu na různých turnajích, od kterého jsem plynule přešla ke stolnímu tenisu. Ale i tak tenis miluji a ráda koukám na Wimbledon apod. Taky jsem koketovala se squashem jednu dobu. V dnešní době už se věnuji jiným sportům a cvičení (běhání a józe) už třetím rokem.

  • June 27, 2017 at 10:44

   Tak to jsi celá já, jako přes kopírák!!!:) Taky jsem chvíli hrála stolní tenis a squash jsem taky zkoušela a bavil mě strašně!:) No a o cvičení a běhání ani nemluvím:)))))))))))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.