#TeamFaster Los Angeles

Ahooooj!

Tak konečně jsem se dostala ke svému počítači a můžu vám napsat, co se v posledních 10 dnech dělo, a že toho bylo!

V posledním článku jste se dozvěděli, proč vlastně jedu do LA a co tu mám v plánu, takže tentokrát vám povím, jak to všechno probíhalo.

Když jsem po celém dni v letadle přiletěla, na letišti už na mě čekal odvoz (černá limuzína!), který mě dovezl do hotelu přímo v downtown LA. Odpoledne jsem měla volné, takže jsem zalezla do postele a samozřejmě na dvě hodiny usnula. Vzbudil mě až kurýr, který mi přinesl obří tašku, nacpanou oblečením a botami. Samozřejmě jsem všechno vybalila a zkoumala, co všechno jsem dostala a dostala jsem potřebu všechno strašně vyzkoušet, takže jsem naběhla do hotelovýho fitka a zničila se už den před začátkem.

Ráno jsme měli sraz v 9:00 v lobby, takže jsem na snídani ještě netušila která bije, ale všichni měli na sobě Pumu, takže jsem se bez ostychu dala do řeči s pár týpkama z Mexika a Argentiny.

Minibus nás naložil a odvezl do Hudson Loftu, což bylo nádherné studio, ve kterém se celý program konal.

První den nás čekaly dva tréninky, přičemž ten první z nich byl pod vedením čtyřnásobného mistra světa Formule 1 Lewisem Hamiltonem a jeho trenérem. Při tréninku samotném jsem málem vypustila duši, protože v něm bylo spoustu prvků z boxu, který zatím ještě tolik neovládám. Po tréninku Lewise obklopily davy, aby se s ním každý vyfotil. Strategicky jsem počkala až do konce a kromě fotky jsem měla možnost s ním prohodit i pár slov. Překvapilo mě, jak je drobný, což potom sám vysvětlil v rozhovoru. Každé kilo hraje v závodu roli, takže si musí váhu dost hlídat. Taky mě překvapilo, jak někdo tak známý, slavný a úspěšný může být tak skromný! Byl neuvěřitelně milý a usměvavý a zajímal se o to, jak se mi líbil trénink a odkud jsem, což jsem vůbec nečekala. Pak se se mnou objal (!) a popřál mi hezký zbytek summitu.

Druhý měl taneční prvky, a ten jsem vzdala po půl hodině. Jestli totiž něco fakt neumím, tak je to zpívat, vařit a tancovat :D

Mezi oběma tréninky jsme měli i několik workshopů a samozřejmě spoustu jídla. Byla jsem strašně ráda, že nás Puma zásobovala ZDRAVÝM jídlem, protože jestli jsem se něčeho bála, tak to je americké jídlo, na které se stačí podívat a už máte dvě kila nahoře.

Večer jsme se dostali zpátky na hotel a protože jsem odflákla druhý trénink, naběhla jsem znovu do fitka a dorazila se tam.

Hey guys! 

So I finally managed to turn on my computer, so I can finally write about the last few days, which were totally crazy! 

In the last article, I wrote why I was flying all the way to Los Angeles and what I was planning on doing here, so now I’ll tell you what I did for those two days. 

When I got off the plane, a driver was already waiting for me and dropped me off at the hotel right in downtown LA. Since everybody was arriving on that day, we didn’t have any program, which I really appreciated because I could use that time for taking a nap. I was super-exhausted after spending 20 hours on the airplane. A delivery man woke me up, when he knocked on the door. He brought me a bag full of clothes and shoes. I unpacked everything and I got so excited, that I hit the gym and destroyed myself before the event even started haha. 

The next day we were supposed to meet at 9am in the hotel lobby, so I had a quick breakfast, where I met a few people from Mexico & Argentina. They were pretty easy to spot, since they were all wearing Puma clothes haha. 

After breakfast, a minibus took us to Hudson Loft, which was a beautiful studio, where the whole program took place. 

We were supposed to have two workouts that day. The first one was led by 4 times Formula 1 champion Lewis Hamilton and his trainer. I almost died. There were a lot of box elements in the workout, which I’m not very good at, but I guess all that trying exhausted me. After the workout Lewis was surrounded by people wanting a picture with him. I waited a couple of minutes and apart from a picture I had a chance to chat with him for a bit. I was really surprised how short and slim he was, which he explained later. He needs to pay attention to his weight since every gram matters in the rase. I was also really surprised how nice & modest he was! I can’t believe that someone that famous & successful could be so friendly! When we were chatting, he was wondering from where I was and how I liked the workout. Then he gave me a hug (!) and wished me a wonderful rest of the summit. 

The second workout had some dancing elements and I had to give it up after about a half an hour because if there is something I don’t have the genes for, it would be dancing, singing and cooking, haha:)  

In between those two workouts we had a couple of workshops and of course tons of food & delicious coffee. I was really glad that Puma got us HEALTHY food, because if there was something I was really scared of, it would be American food, which you could just look at and still get fat, haha:) 

In the evening, we got back to the hotel and since I gave up my second workout, I hit the gym again.Druhý den nás čekaly další dva tréninky, tentokrát pod vedením kanadského sprintera Andre DeGrasse a basketbalistky Skylar Diggins-Smith. V mezičase nás čekala panelová diskuze s Andrem nebo s několika nejvlivnějšími bloggery z LA. Večer jsme se všichni potkali v civilu na party, kterou jsem ukončila na rooftopu hotelu trochu předčasně, protože jsem byla pořád dost přejetá z toho dlouhého letu, ale užila jsem si jí i tak!:)

No, každopádně program byl neuvěřitelně nabitý a já se nestačila ani vzpamatovat a už byl konec! Byly to neskutečné dva dny, které bych si hned zopákla!

No a teď už mě čeká dalších 7 dní roadtripování po západním pobřeží Kalifornie s jednou speciální zastávkou. Kde? To se dozvíte v dalších článcích, tak se nechte překvapit!

A co vy? Byli jste někdy v LA? Nebo v Kalifornii jako takové? Co se vám tu nejvíc líbilo? Dejte mi vědět do komentářů! :)))
E.

There were two workout the second day as well, this time led by the Canadian sprinter Andre DeGrasse and a basketball player Skylar Diggins-Smith. In between those two, we got to sit & talk with Andre and a few most influential bloggers in LA. In the evening we all met for a closing party, first in the studio, then on the rooftop of our hotel, which I left a bit earlier than everyone else, because I was still jet-lagged as hell. 

Well, anyways, as you guys see, the program was totally packed and I didn’t even have time to wake up and it was already over. I had absolutely amazing two days with everyone else, which I’d repeat right away! 

And now another 7 days of Californian adventure are waiting for me! I’m heading south to San Diego and then north all the way to San Francisco with one special stop. Where at? You’re gonna have to find out in one of the coming articles, so stay tuned! <3 

And what about you guys, have you ever been to LA? Or to California in general? :))) What did you like the most? Let me know in the comments! Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “#TeamFaster Los Angeles

 1. November 27, 2017 at 12:45

  Wow, tak tento výlet Ti upřímně hoóóódně závidím a těším se na další fotky a články. Já LA miluju úplně se vším všudy a doufám, že se tam ještě někdy vrátím :-)

 2. Bara S.
  November 25, 2017 at 10:45

  Muj manzel je American rozeny v San Franciscu, takze to je moje mesto:) LA a okoli je na me moc suchy a vyprahly, ale pobrezi je super:) Jinak nejhezci oblast I je pro me Tahoe s nejkrasnejsim Lake Tahoe, rok jsem tam zila a budu se tam do smrti vracet:))

  • November 25, 2017 at 14:47

   Jeee tak to jsi šťastná žena!:))) To jsi taky napůl SanFrancisanka :D Pravda, že ten jih je hodně suchej, ale pobřeží je krásný, to s tebou naprosto souhlasím!:)))))) Lake Tahoe patří taky mezi moje neoblíbenější:)))))

 3. Ian
  November 24, 2017 at 19:00

  Looks great. I thought that was Lewis Hamilton you had your photo with? At least in the UK no silly Brit will say you speak American English. They will just think your a local.

  • Ian
   November 24, 2017 at 19:01

   I meant USA not UK, dooh!

 4. L
  November 23, 2017 at 23:40

  Každý den mi chybí San Diego 🙈 užívej

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.