Sweatpants?

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Tak mám tu pro vás připravené ještě dva poslední články ještě před tím, než vás začnu zásobovat opět fotkami z mých cest. Tentokrát ze Švýcarských Alp, které nemám ještě vůbec prozkoumané.

Ještě před tím, než napíšu o tom, co se u mě dělo o víkendu jsem se s vámi chtěla podělit o jednu (dnes už vtipnou) historku.

Sedím si takhle ve čtvrtek ve fitku a píšu poslední seminárku do školy. Máme tady takové gauče, kde se vždycky se svým počítačem zašiju když mám volno a píšu články nebo právě seminárky. Bylo asi 7 večer a já jsem si šla ohřát jídlo, které jsem měla s sebou a notebook jsem nechala jako vždycky položený na stole.

Když jsem se vrátila, notebook tam nebyl. Byla jsem si celkem jistá, že jsem ho nechala na stole, ale prohledala jsem všechny šuplíky, stoly, kouty, skříňky, ale notebook nikde. Ve fitku nikdo už nebyl, ale nahoře v sále byl box, tak mě napadlo, že možná si ze mě nějaký vtipný trenér udělal srandu a schoval mi ho. Jenže ten o ničem nevěděl, takže jsem dostala hysterický záchvat, že mi ho někdo ukradl. Běhala jsem po fitku a ptala se všech, kdo ve fitku v tu dobu mohl ještě být. Všechny jsem na recepci kontrolovala, jestli náhodou nevypadají podezřele a dokonce jsem zavolala vedení, ať mi okamžitě najde všechny záběry z kamer, co tu máme (ale samozřejmě žádná z nich není nasměrovaná na stůl, kde jsem notebook nechala). Pamatuju si jen, že když jsem seděla na sedačkách a ťukala do svého Macu, přišel klient a v ruce držel stejný Mac. Měl namířeno právě na box nahoru do sálu.

Po asi hodinovém záchvatu jsem si sedla a začala se pomalu smiřovat s tím, že jsem o svůj milovaný Mac přišla. V tu chvíli přišel jeden z klientů a podával mi stříbrný notebook. S otevřenou pusou jsem na něj zírala a ptala se ho, kde ho vzal.

Odpověděl mi, že ten klient, který měl stejný notebook si šel pro vodu když jsem si ohřívala jídlo a myslel si, že si ho tam položil, přičemž ve skutečnosti ten svůj měl v tašce. V šatně otevřel tašku a zjistil, že tam má dva.

Nikdo, kdo nikdy nepřišel o NEzazálohovaný notebook netuší, jak jsem se v tu chvíli cítila. Chtěla jsem říct, že mi spadl kámen ze srdce, ale to nebyl kámen, to byl desetimetrákový balvan. Když si představím, že bych přišla o svůj notebook, tak bych se asi zabila:D

Další dvě hodiny jsem pak zálohovala data a instalovala aplikace typu “Find my Mac” a podobně. Teď už si na počítač budu dávat rozhodně větší pozor i když se prakticky nic nestalo, ale ta představa mě fakt děsí.

A co vy? Přišli jste někdy o notebook nebo telefon?

P.S. Na mém Instagramu probíhá po dlouhé době soutěž s Yves Rocher, kde můžete vyhrát balíček s jejich produkty. Stačí najít zelenou fotku!:))) Navíc dneska v rámci myšlenky Act Beautiful začíná na obchodech akce na 100% přírodní koncentrovaný sprchový gel, který byl speciálně ekologicky vyvinut. Měsíc červen je totiž takový měsíc ochrany přírody a životního prostředí, takže jeho koupí můžete podpořit zdraví naší planety, protože za každý nákup se vysadí jeden nový strom!:)

Jo a možná se ptáte proč se tenhle článek jmenuje tepláky! Mimochodem tohle jsou ty kalhoty, o kterých jsem psala v minulém článku:) Tepláky se jmenuje proto, že mi asi tři lidi nezávisle na sobě řekli, že vypadají z dálky jako tepláky!! Což je asi pravda, ale já je úplně miluju!!!

E.

Hey guys!! 

So there are two more articles ready to be posted before I start spamming you with my travel photos again. This time I’m going to the Swiss Alps, which I’ve never explored yet before.

Before writing about this weekend, I wanted to share one funny story with you.

So on Thursday I was sitting in the gym and was writing one last essay for school. We have these couches there, where I always hang out with my computer when I have some time off and write blog articles or some school stuff. It was about 7 pm and I went to microwave my dinner I took with me. I left my laptop on the table as always.

When I came back, the laptop wasn’t there. I was pretty sure I left it on the table, but I searched for it in all drawers, corners, lockers, but didn’t find it. There was no one in the gym, except the box was just starting upstairs in the hall, so I thought maybe some funny colleague made fun of me and hid it from me. So I went there, but he had no idea what I was talking about, so I got all hysterical, that somebody stole it. I was running around whole gym and was asking about it all those who could have still been in the gym by that time. I checked everyone suspicious at the reception and I even called the owner to find all the camera records (but of course none of them is aimed to the table where I left my notebook). I just remembered that when I was sitting on the couch and was working on my Mac, a client came in and was holding the same Mac in his hands. He was heading to the boxing lesson. 

After an hour of having a heart attack, I sat down and slowly began to realize that my beloved Mac was gone. At that moment one of the clients came to me and handed me a silver Macbook. With my mouth wide open, I stared at him and asked him where he got that. 

He told me that the client who had the same laptop went to get some water when I was microwaving my food and thought he’d put it there, so he took it upstairs. After the lesson, in the changing room, he opened his bag and found out he had two same laptops. 

Everyone who has ever lost something that precious knows exactly how I felt at that moment. I felt sooooo relieved! When I imagine losing my Macbook, I would probably kill myself. 

For the next two hours, I was backing up all the data and installed the “Find my Mac” app, hahaha:) Now I’m going to be paying more attention to my computer even though nothing actually happened, however the idea really scares me.

And what about you guys? Have you ever lost your laptop or phone or anything else?

P.S. After a really long time, there is competition with Yves Rocher on my Instagram, where you can win a package with their products. Just find the green photo! :))) Starting today you can get the 100% Natural Concentrated Shower Gel in the stores, which has been specially developed ecologically. June is the month of nature and environmental protection, so buying it can support the health of our planet, because a new tree is planted for each purchase :)

Oh and maybe you’re asking why this article is called Sweatpants? :) By the way, these are the pants I was writing about in the last article!:) Anyways, it’s called Sweatpants because three different people told me these pants look like sweatpants from the distance haha, but I love them! They’re so comfy! 

E.

WEARING: 

Pants – Zara
Shoes – Reserved
Sweater – Bershka
Bag – Karl Lagerfeld
Watch – Komono
Bra – Asos
Sunglasses – RayBan

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.