Surfing

IMG_2141

Ahoj!

Konečně jsme se dočkali!! Surfování jsme plánovali až na úplně poslední den našeho roadtripu po Portugalsku, ale se přeci říká: To nejlepší na konec! A taky že jsme shodli, že to byl ten nejkrásnější zážitek za celý výlet. Oba jsme na tom už několikrát stáli, takže jsme si vzpomněli docela rychle, dokonce i vlny byly tak akorát. Co bylo ale úplně nejlepší, byl západ slunce, který jsme zažili; připadala jsem si jako v americkém filmu. Skončili jsme když byla úplná tma a nebylo vidět na krok.

A to byl poslední den naší cesty, zítra už frčíme domů:( Vůbec se nám odsud nechce, takže jsme si slíbili, že se sem určitě vrátíme surfovat na celý týden :)

E.

Hey! 

We planned some surfing on the last day of our roadtrip and the day finally came yesterday! We agreed, that it was the highlight of the whole time we spent in Portugal and we decided to come back in the summer just for surfing. We have surfed before, so it took us just a moment to remember all the moves and even the waves were perfect. However the best thing was the absolutely gorgeous sunset, I felt like in an american movie:) We surfed until it was totally dark and we couldn’t see anything. 

And that was the last day of our journey, we’re flying home tomorrow. We would stay longer if we could, so we promised ourselves, that we will come back surfing for the whole week. 
Love, 
E.

 

 

IMG_2130

IMG_2114

IMG_2110

IMG_2108

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  13 comments for “Surfing

 1. Anonymous
  January 24, 2016 at 22:38

  Eliško, úžasný! Nejradši bych se sbalila a hned někam jela. Chtěla jsem se jen zeptat jak to děláte s přejezdama, pronajímáte si auto?

 2. December 1, 2015 at 20:07

  Ježiš,to je nádhera !
  Máš vážně nadherný fotky ,užíj si to :) !

 3. Lucka
  December 1, 2015 at 09:03

  Eliško, jedním slovem NÁDHERA! Je vidět, že si cestování užíváte plnými doušky! Vaše fotky nejde nemilovat … jen tak dál!

  • December 1, 2015 at 22:35

   Děkujem Lucko!:) To si piš, že užíváme, přeci není nic lepšího!:)))

 4. November 30, 2015 at 14:57

  To jsou bájový fotky! Já teda na surfu ještě nikdy nestál, ale od chvíle, co jsem jako děcko viděl Baywatch, o tom tajně sním =D

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

  • November 30, 2015 at 23:42

   Děkujeem!:) To je škoda, určitě to někdy vyzkoušej, je to skvělý!:))))

 5. November 30, 2015 at 00:47

  Děkuju za tvůj blog, za to, že mám možnost sledovat tak krásný místa na zemi a vůbec tak inspirativního člověka jako jsi ty!<3 Strašně mě bavíš, jak svým životním stylem, tak svými názory a mimochodem máš naprosto dechberoucí fotky, to se teda musí nechat :))) Tvoje cestovatelské posty jsou nej, já je každým dnem hltám víc a víc a těším se vždy na další. A musím teda říct, že jsi mě inspirovala tím roadtripem po Norsku, ta místa jsou neuvěřitelná…a ta příroda, to je prostě zázrak. Norsko byl vždycky můj sen, ale to, že je to opravdu úžasná země vím až díky tobě, děkuju! Rozhodně budu čerpat z tvých poznatků a rad a naše letošní letní dovča je asi jasná :)… pokračuj dál v tom co děláš, jsi fakt skvělá!!

  • November 30, 2015 at 23:58

   Jano, díky moc za vyčerpávající komentář plný pozitiv! Ani nevíš, jak mě tyhle komentáře dojímají a jsem strašně moc ráda, že tyhle cestovatelské články jsou inspirací:) Já děkuju! <3

 6. November 29, 2015 at 23:32
 7. November 29, 2015 at 20:45

  Ježiš to je tak skvělý!!! Krása!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.