Super High Waist & Minimal Form

Ahoooooj!

Ani neuvěříte, jakou radost mi udělal fakt, že jsem se narvala do kalhot velikosti XS v Zaře. Pevně věřím, je to je jenom díky tomu střihu s vysokým pasem, ale i tak jsem se málem zbláznila, když jsem tyhle kalhoty objevila – samozřejmě poslední a ve slevě za asi 400,- :D 

Nicméně moje váha dosáhla neakceptovatelné hranice včera, když jsem večer vlezla na váhu a ta ukázala při mých 170 cm 62 kg, které jsem snad neměla ani když jsem se vrátila po roce a půl z USA. Jasně, něco z toho jsou svaly, ale už dávno si nemůžu dovolit kraťasy (který bych teď v těch třicítkách brala všema deseti) nebo dokonce minisukni. Do spousty svých oblíbených kousků už se ani nevejdu a to mě pěkně vytáčí.

Shodou okolností jsme včera s Martinem natáčeli Minutu Módy a dohodli se na challengi. Vzhledem k tomu, že Martin skoro při svých dvou metrech váží asi tak stejně jako já (:D) a jeho dívání se na činky v jeho pokoji prý úplně k získání svalů nepomáhá, tak jsme se vsadili, že kdo do konce roku bude mít větší rozdíl ve váze ode dneška, tak vyhrál. A ten kdo prohraje, tak si bude muset na sebe obléknout outfit, který mu vybere vítěz. Stanovili jsme i dost kruté podmínky místa nošení tohodle outfitu. Bude muset jít do luxusní restaurace, projít Příkopy, do školy a do kanceláře Streamu. Už vidim Martina v mých růžových šatech s plameňákama :DDDDDD 

K tomu ale musím nejdřív vyhrát. Takže mi držte palce, začínám dneska! :)

E.

Hey everyone! 

You won’t believe how happy I was, when I fit into an XS-size pants in Zara. I honestly believe this happened just because of the high-waist cut, but I still almost went crazy when I discovered these pants – of course the last pair and in sale for about 400CZK.

However, my weight reached an unacceptable limit yesterday when I stood on the scale in the evening and it showed me 62 kilos (while being 170 cm tall), which I didn’t even have when I returned from the USA after a year and a half. Sure, some of it are muscles, but I can’t wear shorts (which I would appreciate in those thirty degrees) or a even miniskirt. I don’t even fit in my favorite pieces and that drives me crazy!

Coincidentally, we were shooting my fashion show with Martin yesterday, and we agreed to a challenge. Given that Martin is about the same weight as me, being almost 2 meters tall, and starring at dumbbells in his room doesn’t help him to gain muscles, we have made a bet. Whoever will end up with a bigger difference in the weight at the end of this year, won. And whoever loses, he/she will have to wear an outfit that will be chosen by the winner. We have also laid down quite harsh conditions for wearing this outfit. He/she will have to go to a fancy restaurant, through the Na Prikopech street, to school and the Stream office. I can’t wait to see Martin in my pink dress with flamingos hahahaha!

But I have to win first. So stay tuned for updates, I’m starting today! :)

E.

WEARING: 

Pants – Zara
T-shirt – Zara
Handbag – Zara
Hat – Tonak
Leather Jacket – Bershka
Shoes – Puma

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  4 comments for “Super High Waist & Minimal Form

 1. Kamila
  August 19, 2018 at 15:03

  Challenge je skvělý nápad! Já na se na neakceptovatelnou hranici dostala teď v červnu, po příjezdu z třítýdenního pobytu ve Švédsku, kde jsem jedla od rána do večera co se mi zlíbilo. Teď se na tom snažím celkem makat, a už se nemůžu dočkat, až od září nastane pravidelný školní režim a já jídlo i cvičení dostanu pod kontrolu ještě víc :D
  Každopádně musím říct, že tvoje postava je naprostá pecka pořád, Eli!

 2. Jana
  August 15, 2018 at 12:05

  Eliško,
  držím palce, určitě vyhraješ! Úplně ti rozumím, před létem jsem byla na své ideální váze a cítila jsem se se velmi spokojeně. Ale léto bylo dlouhé a plné dovolených (i když aktivních!), takže má „dokonalá” postava zmizela.
  Mohla by ses s námi podělit o své metody dosahování cíle 😊

  Ty kalhoty jsou krásné a moc ti sluší!

 3. Pavla
  August 15, 2018 at 11:38

  Eliško, čtu tvůj blog ráda a jsi opravdu sympatická, takže si neodpustím komentář, i když mi do toho nic není ;). Neblbni, prosím, s váhou. Se 170 cm jsi docela vysoká a hodně sportuješ, podle mě je nesmysl chtít shodit, nevím, na 55 kg. Buď bys přišla o svaly nebo dostala tuk na hodně nízké procento (což zní hrozně lákavě, já vím, ale zdravé to podle mě není, ani pro sportovce). Jestli se příležitostně vejdeš do XS, tak máš asi běžně S nebo M, ne? To je podle mě super štíhlá postava, se kterou můžeš být spokojená ;). Just my two cents, ať se daří! :)

  • L
   August 18, 2018 at 18:23

   Naprosto souhlasím :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.