Sunset Chaser

Ahooj!

Ani si nepamatuju, kdy jsem na blog naposledy přidala nějaký outfit post. Výmluvu, proč jsem je tak omezila, žádnou vlastně ani nemám. Možná jen tu, že mě nemá kdo fotit.

Jediná možnost je potom recyklace outfitů ze zimy, co jste už u mě na Instagramu viděli. Tyhle fotky vznikly jako spolupráce s Eccem, které jsem si strašně v poslední době oblíbila, takže boty od nich na mě rozhodně nevidíte naposledy.

Cheers!
E.

Heyyyy!

I don’t even remember the last time I added an outfit post here on my blog. I don’t even have an excuse to explain why. Maybe the only one would be that there is no one who would take pictures of me.

The only option then is to recycle my winter outfits, the ones you’ve already seen on my Instagram. These photos were shot for a collaboration with Ecco, which I adore lately, so this is definitely not the last time you see their shoes in my outfit.

Cheers!
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.