Strappy Skirt & Karl

Ahoooj!

Dneska bych chtěla napsat o jednom problému, se kterým se už nějaký pátek potýkám, protože docela věřím, že nejsem jediná, a že to pomůže i vám, kteří se s tímhle problémem taky potýkají, protože budou vědět, že v tom nejsou sami.

Strašně jsem se těšila, že po dokončení školy konečně budu mít spoustu času a energie na všechny ty svoje nápady, projekty a plány. Myslím tím pracovní. Jenže stala se taková věc. Já těch plánů a projektů mám strašně moc a nejradši bych zrealizovala všechny a hned. Jenže to nejde. A místo toho, abych zrealizovala aspoň jeden nebo dva, jsem úplně paralyzovaná a nevím, co mám dělat. Nevím do čeho se mám pustit. Takže nakonec nedělám nic místo toho abych dělala všechno. A to jsem si myslela, že jsem docela schopná žena. Ale teď se tak rozhodně necítím. Rozumíte mi?

Má to někdo stejně? Já z toho začínám být úplně zoufalá.

E.

Hey everyone! 

Today I would like to write about one issue that I have been struggling with lately, because I quite believe that I’m not the only one and it’ll help those who are also struggling with this as well because they will know they are not alone.

I was so excited that after finishing school, I was finally gonna have a lot of time and energy for all my ideas, projects and plans. I mean work stuff. But it didn’t quite happen. I do have a lot of plans and projects, but the  problem is that I’d like to do everything and right now. But that’s not possible, right? And instead of realizing at least one or two, I’m totally paralyzed and I don’t know what to do. So, in the end, I’m doing nothing instead of doing everything. And I thought I was a pretty capable woman. But I don’t feel that way these days and I’m wondering, will this ever end? Do you at least understand me?

Does anyone feel the same way? I’m starting to be quite desperate.

E.

WEARING: 

Skirt – Can’t remember:(
Top – Karl Lagerfeld
Shoes – Answear.cz
Bag – Ocean and Sun
 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Strappy Skirt & Karl

 1. October 24, 2018 at 15:40

  Tak to znám hodně dobře z doby, kdy jsem přestala chodit do zaměstnání a otevřela vlastní kancelář. Zmizely povinnosti “zhora”a najednou jsem brala jako povinnost všecko, co mně napadlo, nápadů bylo prostě moc. Osvědčilo se mi držet se svých jistot, omezit si “pracovní dobu” , nastavit režim a dbát na odpočinek. Svoboda je v něčem náročná, ale vy se zorientujete bravurně, bezpochyby. magda

 2. Pavla
  October 24, 2018 at 11:22

  I když ještě studuju, měla jsem to jednu dobu stejně. Nastoupila jsem na Mgr. studium a na začátku toho na nás vychrlili tolik, že jsem absolutně nevěděla co dřív a tak jsem prostě nedělala nic, protože “tohle všechno přece stejně nikdy nemůžu stihnout”. Myslim, že důležitý je nezačít panikař a pobíhat zmateně sem a tam, ani nerezignovat, ale prostě se nadechnout a zamyslet se nad tím, co má teď pro mě největší prioritu a co může počkat. A taky je třeba si uvědomit, že když začneš dělat jednu věc po druhé, nakonec je vlastně všechny splníš, popřípadě si v životě uděláš místo na nové nápady, plány a projekty :)

 3. Radka
  October 23, 2018 at 09:58

  Tak sem zkus napsat, jaké máš možnosti. Poradíme :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.