Stella Sport Bra

IMG_0293

Zdravím!

Takže

Za 1. strašně se stydim a nesmějte se mi, že je mi vidět břicho.
Za 2. normálně v podprsence necvičim, ale tahle je tak dokonalá a ve fitku jsem byla sama, takže jsem udělala výjimku.
Za 3. Miluju StelluSport.

Už jsem tu o sportovní kolekci od Stelly McCartney pro Adidas básnila asi milionkrát, takže tentokrát budu stručná. Prostě je úžasná.

…..

Tenhle post jsem napsala už před rokem a zapomněla jsem ho publikovat. Nebo spíš se mi do toho nechtělo, protože jestli jste četli můj posední fitness článek, tak právě v tom píšu, že jsem se strašně styděla za svoje břicho. A přesně takhle vypadalo v době, kdy jsem se za něj styděla a myslím, že od té doby jsem na něm trošku zapracovala, takže tohle berte jako takový throwback a porovnání zároveň:))

Pěknou neděli:))
E.

________________________________________

Hey!

So

1st of all, I hate having my belly uncovered, so don’t laugh! 
2nd of all, I never exercise in just a bra, but this time I was alone in the gym and this one is worth taking a picture. 
3rd of all I love Stella McCartney. 

I have written about Adidas StellaSport a thousand times, so I’ll be very brief. 

…..

I wrote this post about a year ago and accidentally forgot to publish it. Well to tell the truth I didn’t really want to publish it because I was ashamed of showing my belly. Since that I think I improved my core strength and reduced the belly fat a little bit. You can compare my abs here, with the latest fitness post:) 

Love, 
E.

PicMonkey Collage8 PicMonkey Collage9

 

WEARING: 

Bra, leggings – StellaSport for Adidas

S20572_21_modelS02963_21_model

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.