Stand Up For What You Believe In!

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooooj!

Jen co trochu vysvitlo sluníčko, zahalila jsem se do bílé, kterou tak miluju! Martin samozřejmě zase zaperlil (ty jeho hlášky si už musím všechny někam psát, protože vždycky vysloví dokonalý komentář na můj outfit). Řekl mi, že vypadám jako Emil Holub, který má právě namířeno na safari :D

Je pravda, že na mě lidi na ulici koukali divně, ale spíš bych řekla, že působí komicky kombinace berlí, postižené nohy a all-white outfitu s kloboukem. Na sobě mám i mimo jiné šperky od Pandory. Pozorní čtenáři si už určitě všimli, že mám ráda minimalismus a jednoduchost, takže jsem zvolila ty nejjednodušší kousky. A jejich jarní kolekce je plná takových kousků! Tenhle jemný set se mi zalíbil na první pohled a podle mě by mohl doplňovat každý elegantní outft. Protože v detailech je síla!

Do světa vyšla jejich nová jarní kampaň, která nese název “DO” a vybízí ženy k tomu, aby byly silné se postavit světu. Aby byly své a stát si za tím, co chtějí dělat. DO je oslavou každého okamžiku ženy. DO povzbuzuje ženy k tomu, aby nezanedbávaly své vášně a sny, aby řekly světu, jak se cítí a co si myslí. Postavit se za to, v co věří.

S touto kampaní se ztotožňuju celým svým srdcem, protože já si stojím za tím, co si myslím a jdu si za svými sny docela tvrdohlavě:) Hlavních pilířů kampaně je hned několik, ale mě nejvíc charakterizuje DOStyle a DoExplore, protože odráží moje dvě největší vášně. A to je móda a cestování.

A vyzývám i vás, postavte se za svoje sny a jdetě jim naproti! Buďte silné a oslavujte každý váš úspěch. A když přijde neuspěch, řekněte si, že všechno špatné je pro něco dobré. Mně se to totiž potvrdilo už několikrát. Moje zranění mi asi chtělo říct: “zbrzdi, odpočiň si.” A já si z toho nic nedělám, protože sice jsem invalida, ale aspoň si odpočinu a budu mít čas se učit na státnice. Kdyby se mi nic nestalo, pravděpodobně bych se na ně nestihla pořádně připravit a odcházela bych ze školy s brekem. Takže já opravdu věřím, že všechno špatné je pro něco dobré!:)

A co vy? Napište mi do komentářů, co charakterizuje nejvíc vás?:)

E.

Hey everyone!

The sun finally came out, so I was finally able to wear an all-white outfit and don’t get dirty because of all the mud and rain we were getting here in Prague lately! Martin, of course, made jokes about my clothes (I have to start writing them all down somewhere, because he always gives me hilarious comments on my outfit). He told me I looked like Emil Holub /Czech traveller and explorer/, who is currently going to safari, hahaha:)

It is true that people on the street looked at me kinda weird, but I would say that was mostly due to the funny combination of crutches, disabled leg and all-white outfit with a hat. Apart from usual, I was wearing Pandora jewelry. Observant readers have surely noticed that I like minimalism and simplicity, so I chose the simplest pieces. Their new spring collection is packed witch such cute pieces! I liked this fine set at first sight, and it could complete every elegant outft. Because the details is what matters! 

Pandora’s spring campaign is called “DO” and it encourages women to be strong. DO is about empowering women to take action. It encourages them to stand up for what they want. DO is a celebration of every moment of a woman’s life. DO encourages women to express their passions and dreams, to tell the world how they feel and what they think. To stand up for what they believe in.

I totally identify myself with it with all my heart, because I’m following my dreams and I stand up for what I want. There are many messages in the campaign, but I’m the most characterized by #DOStyle and #DoExplore because it reflects my two greatest passions. And this is fashion and traveling.

And also I encourage you to stand up for your dreams, girls. Be strong and celebrate every success. And when it comes to failure, tell yourself, that everything bad is good for something else. To me it have been confirmed several times. My injury probably wanted to tell me: “slow down, get some rest.” Well, I took an advantage of it and now I have time to study for the state exam. If nothing happened to me, I’d probably fail it because I wouldn’t have time to study. So I really believe that everything bad is good for something! :)

And what about you guys? What characterizes you the most? :) 

Love, 
E.


WEARING: 

Culottes – F&F
Blazer – F&F
Top – Lindex
Shoe – Nike
Hat – Accessories
Jewelry – Pandora

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Stand Up For What You Believe In!

 1. April 4, 2017 at 09:38

  Eli, brzo se uzdrav! :)

 2. April 1, 2017 at 21:20

  All-white outfit vypadá na tobě naprosto skvěle :))

 3. March 31, 2017 at 17:37

  Krásný článek! Ať se ti noha brzy uzdraví! ♥ Panodru miluju! Pro mě není den, abych si neprohlédla jejich katalog nebo stránky! :D Fakt! :D Pomalu brečím nad tou krásou vždycky! :D ♥ Úžasný outfit! ♥

  Znám tě už moc dlouho a jsi mi hrozně milá a sympatická a hodňoučká! ♥
  Mám také blog a je to něco, co miluju, a tak by mě nehorázně potěšilo, kdyby ses na můj blog podívala! Moc by mě zajímal tvůj názor!
  Uděláš mi tím největší radost na světě!
  Přeji ti mnoho štěstí, lásky a úspěchů!
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  • March 31, 2017 at 19:20

   Děkuju, to jsem ráda, že se ti článek líbí!:) Na tvůj blog jsem mrkla a musím říct, že je super! Líbí se mi, jaký máš přehled a je vidět, že tě to fakt moc baví!:) Jen tak dál! <3

   • April 7, 2017 at 19:43

    Děkuju moc!!! Ani nevíš jakou jsi mi udělala radost!!!! DĚKUJU NEJVÍC NA SVETĚ!!!! <3 <3 <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.