St Arnauld & Wine Tasting

IMG_5614

Ahoj!

Dneska dopoledne bylo takové uplakané počasí, tak jsme zvolily odpočinkový program. Projely jsme Marlborough Wine County, kde se pěstuje to nejlepší novozélandské víno. A protože jsme požitkářky, u jednoho z vinařství jsme se na chvilku zastavily. Neodolaly jsme a ochutnaly kromě vína i místní sýry. Celou dobu nám bylo strašně divné, že jsme na tak úžasném místě samy, než nám došlo, že ochutnávat víno před desátou dopoledne, je asi trošku výstřední:))

Po obědě se vyčasilo, a tak jsme se rozhodly, že si dáme jen malý odpolední trek na St Arnaud v Nelson Lake National Park. Z malého odpoledního treku se vyklubal šestihodinový krpál tropickou džunglí, ovšem výhled nahoře na jezero Rotoiti stál rozhodně za to.

Možná se jen příště podíváme, na jak vysoký kopec vlastně jdeme, 1787 metrů je na odpolední procházku docela dost:))

No.. A příště bych prosila ochutnávku vín a celodenní trek v opačném pořadí!
Mějte se,
E.

Hi!

Today’s morning was quite rainy, so we decided to have a rest day. We drove through Marlborough Wine County, where the best New Zealand wine is produced. And because we are life-enjoyers, we stopped by one of the wineries and apart from wines we tasted some local cheeses as well. We were wondering the whole time, why we were alone on such an amazing place, until we figured out that it’s kind of eccentric to drink at 10 in the morning:))

After lunch the weather got a bit better, so we decided to go for an afternoon walk onto St Arnaud in Nelson Lakes National Park. Well, after 7 hours of hiking through a tropical jungle, we found out, that it’s not an afternoon walk at all, but the view up there was definitely worth it!
Maybe we will ask somewhere, on how high mountain we’re actually going the next time, 1787 meters is a little bit too much for an afternoon walk J

And next time, I would switch these two activities haha! :)

Love,
E.

 

IMG_5627 IMG_5640 IMG_5632 IMG_5631

IMG_5670 IMG_5682IMG_5714IMG_5717IMG_5753IMG_5718IMG_5700IMG_5648IMG_5757

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “St Arnauld & Wine Tasting

 1. Riv
  February 3, 2016 at 21:23

  Wow! These images are unreal!!

  http://www.everbluepearls.com

 2. February 3, 2016 at 07:43

  Eli! Ty fotky ach! Nádhera!! Užívejte ;)
  Jinak jsme chtěla napsat, že ty vinice, to je skoro jako u nás na Pálavě ;D ale nevím, jstl by ses nenaštvala :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.