Škoda Fabia Event

Článek vznikl ve spolupráci se Škoda Auto

Elite Bloggers – Content marketing

 

Ahoooooj!

Long time no see! Omlouvám se za ty dlouhé pauzy v psaní, jsem trochu v kreši, všechno vysvětlím až v kreši nebudu :D

Ale o tenle zážitek se s vámi podělit musím. Před cca dvěma týdny jsem zase zažila neuvěřitelné dva dny a poznala další super lidi! A to jenom díky Škodovce, která mě společně s Nikol Štíbrovou, Jitkou Nováčkovou a Andreou Bezděkovou (takže jsem byla v neustálém obležení krásných žen!:D) na tenhle trip pozvala. Pořádal se k představení nové faceliftové Fabie, která mimochodem vypadá úplně peckově.

Pořád nechápu, jak je to možné, ale za dva dny jsme toho stihli strašně moc, takže tady je krátký report o tom, co všechno jsme s holkama zvládly. Začínali jsme v DigiLabu v Holešovicích, kde všechno vzniká na papír. Tam jsme se i vzdělávali a poznali všechny projekty, které Škoda podporuje. O jenom z nich jsem vám už před několika měsíci říkala a dokonce ho osobně testovala. V té době bylo HoppyGo ještě v úplném začátku a dneska už je z něj jeden z nejúspěšnějších projektů, což mě neuvěřitelně těší! :)

Hey guys!

Long time no see! Apologies for such a long pause in writing, I’m a bit unable to work these days. I’ll explain everything when I won’t be unable to work haha:)) 

However, I have to share this experience with you guys. About two weeks ago, I spent two unbelievable days with Skoda Auto and met some super-cool people, such as Nikol Štíbrová, Jitka Nováčková and Andrea Bezděková (so I was in a constant siege of beautiful women and models! haha:))). This event was organized for the occassion of the new facelift Fabia introduction, which by the way looks absolutely amazing.

I still don’t understand how it is possible, but in two days we have done so many things! Here is a brief report of what we’ve done with the girls. We started at DigiLab in Holesovice, where everything is basically born. A few presentations about projects supported by Skoda Auto took place there. I was really pleased when I heard about HoppyGo. I told you about this start-up a few months ago and even tested it personally. At that time HoppyGo was still at the beginning and today it is one of the most successful projects, which makes me incredibly happy! :)

Potom jse zavítali do Mladé Boleslavi, kde zase všechno vzniká doopravdy. Vyfasovali jsme nové Fabie a po cestě jsme zkušeně zkoušely, co všechno umí. Mě nejvíc nadchl adaptivní tempomat, který ve svém autě nemám a strašně mě to štve. Samozřejmě jsme – jakožo ženy, které v autě zpívají – vyzkoušely i repráky, které taky splnily očekávání, jelikož jsme zpívaly celou hodinovou cestu a děsně nás to bavilo:D

Then we went to Mladá Boleslav, where everything is really made. We took the new cars and on the way there we tested what it does. I was most excited about the adaptive cruise control that I don’t have in my car. I wish I had it tho, it’s such a practical thing! As girls – who always sing in the car – we also tested the speakers, which were approved too because we spent the whole hour by singing and didn’t even think about  turning it down, haha:)

V Boleslavi jsme zavítali do muzea, kde jsme jen vyměnili auta a nasedli do škodováckých veteránů. Když jsem viděla tyrkysovou Felicii z roku 1961, byla to jasná volba! <3

Then we went to the museum in Boleslav, where we only exchanged our cars and hopped into super-cool veterans. When I saw the 1961 turquoise Felicia, it was love at first sight, so you can only guess which one I took, haha:) <3 


 


Přemístili jsme se na mladoboleslavské letiště, kde na nás čekal další veterán. Tentokrát už ne Felicie, ale letadlo starším než moje babička, které vypadalo, že vživotě nemůže vzlétnout. No.. Vzlétlo. Navíc pilot nabyl dojmu, že jsme všichni statečný a udělal s náma pár střemhlav pádů. Nevim jak ostatním, ale mě se už promítal život před očima a loučila jsem se s rodinou:D Takže když jsme přištáli a hrnuli se ven, měli jsme všichni dost nezdravou barvu a byli jsme fakt rádi, že jsme zpátky na zemi. Živý. :D

We drove to the Mlada Boleslav airport where another veteran was waiting for us. This time it wasn’t a Felicia, but a plane older than my grandmother, which looked like it could never fly. Well it did. The pilot got the impression that we were all brave and made a few drops with us. I’m not sure how about the others, but I saw myself dead. So when we landed safe & sound and were rolling out, we all had a pretty unhealthy color  and were glad to be back on the ground. Alive. Hahaha:) 

Nakonec jsme se dostali zpátky do Prahy, kde zase tahle vydařená akce skončila.

Strašně mě vždycky těší, že když jedu do nějaké cizí země, vidím skoro všude na silnicích naše krásný auta. A dokonce v takových zemích, kde bych je ani nečekala. Třeba Island, Turecko, spousty Škodovek jezdí ve Švédsku a Norsku, ale dokonce i v Dubaji nebo Izraeli jsem jich pár viděla! :) Je to taková naše ikona. Spolu s Jágrem a pivem! Hihi:))))

A mě by zajímalo, jestli někdo z vás má doma Škodovku? :))))

E.

We finally got back to Prague, where this awesome event ended.

I’m always so excited when I see our beautiful cars on the road all over the world! And even in countries where I would have never expected them. Like Iceland or Turkey. I saw tons of Skoda cars in Sweden and Norway, but I have seen a couple of them even in Dubai or Israel! :) Well, no wonder, it’s a Czech icon! Along with Jagr and our beer! Hihi :))))

And I wonder if any of you have a Skoda car at home? :))))

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Škoda Fabia Event

 1. September 18, 2018 at 08:23

  Skvělý článek :-)
  Sama mám Škoda Fabii I a jsem sní naprosto spokojená. Moje další auto bude má už dlouho vysněná Škoda Octavia II, ano i přesto, že už je řada III, tak II je pro mě něčím srdcová. :)

  • September 20, 2018 at 15:42

   to úplně chápu! Mně se II taky líbí!:))) Octavia je klasika <3

 2. September 16, 2018 at 21:20

  V Boleslavi ziju od narozeni a ve skole jsem byla vzdycky skoro vyjimecna,kdyz ani jeden z rodicu nepracoval ve Skodovce 😉 Vzdycky jsem si rikala,ze nikdy nechci skoncit bydlet v Bolce a pracovat ve Skodovce…nikdy nerikej nikdy!!! Nastesti jsem po roce a pul prace v tomhle molochu pryc 😜 Byt skodovak je trochu diagnoza! Ale!!! I tak jsem na ty auta taky pysna a vsem vypravim,ze jsem z toho mesta,kde se vyrabi znacky Skoooudaaa!! A jezdily i na Zelandu! A to teprve jsme se dmuli pychou! 😜 A ano,taky mame doma jednu Skodovku,protoze proste jezdi dobre… ale zas abychom nezapadli do davu mistnich z fabriky a protoze Skoda zatim nedela busiky,tak Multivana s posteli! 😂

 3. Pavla
  September 1, 2018 at 14:55

  Jsem si říkala, že to tu nějak upadá, tak snad se dáš brzo do pořádku a budeš psát častěji.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.