Simply Ripped

Ahooooj!

Prosimvás, nemáte někdo zaručenej recept na to, jak NEnakupovat? Já jsem asi vážně nemocnej člověk, ale prostě nedokážu nejít kolem Zary a nekoupit si něco na sebe. Tentokrát jsem šla náááhodou kolem, tak jsem tam vlezla a během pěti minut už jsem smlouvala se slečnou v kabince, jestli si můžu vzít do kabinky 8 věcí. Nakonec svolila, i přes obrovský nápis “MAX. 6 KUSŮ”. Mezi náma to vážně nechápu, proč si jako můžu vzít do kabinky 6 kusů. Když si jako vezmu 7, automaticky to znamená, že ten 7.kousek ukradnu?! Taky mě strašně rozčiluje, proč musím vždycky přikládat kabelku k tomu pípáku. Jako co tím zjistěj?! Jestli jsem si náhodou nestrčila do kabelky kabát?:D

Anyways, tuhle džísku jsem si koupila jako odměnu za státnice a když jsem v ní ještě ten večer pochodovala po centru, míříc do baru, abych je zapila, zamyslela jsem se nad tím, v jakém oblečení se vlastně cítím nejlépe. Jestli to jsou boty na podpatku a pěkný kabát, nebo můj homeless styl. Jsem totiž žena více stylů. Respektive tří.

Ten první bych charakterizovala jako homeless styl:D Někdy prostě nemám náladu na to vypadat jako dáma a hodím na sebe něco ideálně roztrhaného, velké černé sluneční brýle a hlavně kulich. Tenhle styl nosím hlavně když nechci, aby na mě někdo koukal:D Znáte ten pocit?

Ten druhý mám asi nejradši a cítím se v něm nejpohodlněji. Spočívá v teniskách, úzkých černých džínách, tričku a kabátu. Takže takový mix sportovního a elegantního stylu. Už asi všichni víte, jak moc miluju tenisky, takže to asi není žádné překvápko.

A ten třetí je styl alá dáma, takže šaty, overknees kozačky na podpatku, klobouk a dlouhý kabát. Tenhle styl nosím, když se cítím dobře.

Takže oblečení opravdu odráží vaši náladu! Já jsem toho důkazem!:))))

A co vy? Jaký styl máte nejraději vy? :) V jakém kousku oblečení se cítíte nejpohodlněji?

E.

Hey guyssss!

By any chance, does anyone have a guaranteed recipe for how not shopping all the time?! I’m probably a seriously ill person, because I can’t just walk past Zara and not buy anything. This time I was nearby, so I sneaked in, and within five minutes I was already in the fitting rooms, arguing with the lady why I can’t take 8 pieces with me. She finally agreed, despite the huge sign “MAX 6 PIECES”. I really don’t understand why I can take maxi six pieces to the fitting room. When I take 7, does that automatically mean that I steal the 7th piece or what?! 

Anyways, I bought this denim jacket as a reward for passing my state exam, and when I was heading to downtown in that jacket later that day, to have a little party that never killed nobody, I thought about in what style I actually feel the best. Whether it’s heels & a nice coat, or my homeless style. I’m a woman with more styles. Actually three.

As said before, homeless style is the first one. Sometimes I’m just not in the mood to look like a lady, so I wear something ripped, big black sunglasses and mainly a beanie. I wear this style epecially when I don’t want anyone to look at me, hahaha:) Do you guys know that feeling?

The second style is represented by a coat, jeans, a simple t-shirt and sneakers and I probably feel the most comfortable in it. It’s kinda a mix of sporty and elegant style. You probably already know how much I love sneakers, so it’s no surprise.

And the third one is the lady style, so mainly a dress, over-knee boots, a hat and a nice long coat. I wear this style when I feel good about myself. Mostly after workout hahaha:)

So the clothes really reflect your mood! I’m the proof! :))))

And what about you guys? What style do you prefer? :) In what kind of clothes do you feel the most comfortable?

E.WEARING: 

Jacket – Zara
Pants – Zara
Top – H&M
Shoes – Adidas Originals
Hanbag – Pull&Bear
Beanie – Primark

  

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  14 comments for “Simply Ripped

 1. May 24, 2017 at 21:01

  Moc Vám to sluší, skvělý outfit!

 2. Sára
  May 21, 2017 at 17:34

  Ahoj Eliško, zdravím Tě už konečně z Itálie ze školy. Teď valím jednu zkoušku za druhou, kvůli tý zlomený noze. Takže na nákupy není čas. Jinak v Itálii utratím absolutně vše co vydělám za hadry a boty. Teď to je slabý, protože jsem nemohla víc jak dva měsíce dělat. Můj styl je tak z 90-ti % ten, co máš na sobě v tomhle příspěvku a ujetá jsem na boty. Tenisky a platformy. Jo a taky kabely. Čím větší, tím lepší. Když se mně tam vejdou barvy, štětce, hadry na práci, tak je to ideální. Jo a moc Ti to sluší.

  • May 23, 2017 at 20:06

   Ahoj Sáro, teeeeda, tak to ráda slyším! Ono se člověku učí úplně jinak,když nic nemůže :D Hahahaha, tak to se mi ulevilo, že v tom nakupování nejsem sama! Ale teda žít v Itálii bych nemohla, tam bych si koupila snad všechno:D

 3. Anonymous
  May 19, 2017 at 12:16

  No jak nenakupovat :D .. když máš na účtě 200 Kč a peníze ti přijdou za 14 dní, tak si to hned rozmyslíš :D

 4. Dominica Tkač
  May 17, 2017 at 19:45

  Ahoj, Eliško.
  Už dlouho ti chci napsat jak velkou inspirací pro mě jsi. Co miluju na tvym stylu nejvíc je, jak dokážeš sladit všechno do jedný barvy a přitom to je pořád originální a vybalancovaný. S manželem oba tvuj styl obdivujeme a samozřejmě jsi naprosto krásná ženská. A druhá věc – ještě víc tě obdivuju za to, že se snažíš tak nějak srovnat do latě český burany na streamu. Když si čtu ty komentáře, je mi stydno a divim se, že se na tu osvětu nevykašleš. Někdy je to jako házet hrách o zeď. Myslim, že legín místo kalhot a jinejch libůstek se dlouho nezbavíme.
  Přeju ti všechno skvělý do života. :) Dominica :)

  • May 17, 2017 at 21:40

   Ahoj Dominico,
   teda to je tak krásný tohle číst!:))) Mockrát děkuju za podporu, opravdu moc si toho vážím!:) S tím Streamem máš pravdu, občas je to jako házet hrách o zeď, ale já pořád věřím, že to k něčemu bude:)) A ty komentáře už radši ani nečtu, protože bych se akorát rozčílila, haha:)) E.

 5. Nici
  May 17, 2017 at 13:41

  Ono by ses s tím kabátem v kabelce divila :D Jednou se u nás pokoušela krást pani, která byla schopná nacpat tepláky do obalu od deštníku (takovýho toho malýho, skládacího), když jsme to pak s kolegyněma zkoušely, nacpali jsme tam sotva tričko, pani byla mistr :D Takže já to chápu, lidi jsou schopný všeho :)

 6. Lucie
  May 16, 2017 at 07:47

  Eliško já bych svůj styl popsala slovy chameleon. Ráda střídám styly a řídím se momentální náladou. Dost dlouho jsme se hledala v čem se budu cítit dobře…a to se mi po létech povedlo. Nenechávám se, až tolik ovlivňovat novými trendy, ale sleduji je. Pokud se některými inspiruji má to určitý záměr…dostat ho do té podoby, která mi je blízká a ve které se cítím jako kdybych neměla nic na sobě a zároveň se cítila dobře.
  Řekla bych že jsem spíše kalhotový typ než že bych nosila pořád sukně, ale střídá se mi to. Mám období kdy mám chuť nosit jenom sukně a mít takový ten dámičkovsko-minimalistický look a potom se mi to změní a já obleču jeansy, jednoduchý triko nebo košily, nasadím klobouk a křivák, conversky a je vymalováno takový grunge style. Minulý rok jsem konečně přišla na chuť maxišatům, protože jsem si dříve myslela, že na to nemám moc vhodnou postavu i výšku. I když jsem vysoká 174 mám ženské tvary (boky, zadeček), tak jsem si myslela, že naopak v maxi šatech budou spíše poukazovat na ty tvary. Vše je ostřizích. :-) A já tak bez výčitek mohu nosit i tyto šaty a komplimenty, které jsem za nošení sklidila bylo moc příjemné slyšet.

  • May 16, 2017 at 13:10

   Lucko, to je skvělý, že v tom nejsem sama!:)) Přišlo mi to nějakou dobou dost divný, že nemám jen jeden styl, jako všichni ostatní:) A maxišaty určitě nos, ty vypadají skvěle hlavně proto, že je tolik holek nenosí, takže v davu vynikneš!:) A přesně jak říkáš, je to hlavně o střihu!:)

 7. May 15, 2017 at 20:08

 8. sam collin
  May 15, 2017 at 17:04

  Love the casual chic outfit. Love how it matches the background! <3
  Regards.
  Walkindiscount.com

 9. Klára.
  May 15, 2017 at 11:53

  Hned jak jsem si přečetla první odstavec, tak jsem se musela smát, já sem uplně to samý, co se týče Zary! :D každej den čumim na e-shop a projíždim ho furt dokola :D a v kamenným obchodě strávim vždycky aspoň půl hodiny :D prostě miluju Zaru, jen by mohla být levnější, protože člověk tam za pár kousků je schopnej utratit skoro celou výplatu :D:/ ale to nevadí žejo, hlavně že máme oblečení :D Jo, a myslím že jsem tě potkala v sobotu v HM na Smíchově, takže zdravím :D :-*

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.