Shorts (which I never wear)

Ahooooj!

Tak tohle je snad poprvé a naposledy, co mě vidíte v kraťasech. Ten kus oblečení totiž k smrti nenávidím a nenosím ho. Tyhle kraťasy jsem si pořídila na léto, jakože jim dám šanci, ale úplně se mi neosvědčily a můj názor nezměnily. Akorát mě naopak vytočily, protože po prvním nošení se mi začaly párat švy, čímž se vracím znovu k jednomu z předchozích článků, kde jsem nadávala na kvalitu oblečení dnešní doby. Jsem vážně jediná, koho tohle štve?!

Anyways, právě jsem přijela z hor, kam jsem vyrazila vyčistit si hlavu po státnicích. Už připravuju článek o jedné z nejkrásnějších ferrat, kterou jsem kdy lezla, tak se máte na co těšit!:)

Teď už balím do Splitu, kam frčím na pár dní. Půlka pracovně a půlka chill, tak se docela těším!:)))

Krásný víkend všem!

E.

Heyyy everyone! 

So this is the first and the last time you see me in shorts. I hate that piece of clothing to death and I don’t wear it at all. I bought these shorts for the summer, and I thought I’d give them a chance, but they didn’t quite persuade me and didn’t change my opinion. They actually made me mad again because after wearing them for the first time, they started to fall apart, which brings me back to one of my previous articles, where I was complaining about the quality of the clothes of today. Am I really the only one, who’s furious about this?!

Anyways, I just came back from the mountains where I set out to clear my head after my graduation. I’m already preparing an article about one of the most beautiful ferratas I’ve ever climbed, so stay tuned for that guys!

Now I’m packing for Split for a couple of days. Half work and half chill and I’m really looking forward to being there again! :)))

Have a beautiful weekend all!

E.

WEARING: 

Shorts – Stradivarius
Blazer – Zoot.cz
Top – Stradivarius
Hat – Zoot.cz
Shoes – Asos
Bag – Paul’s Boutique (via Zoot)

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Shorts (which I never wear)

 1. October 2, 2018 at 13:29

  Slečno Eliško, ráda se dívám na vaši stránku. Jste akční sportovkyně a zároveň dáma, která se umí obléknout. Souhlasím s vámi. Dnešní oblečení je drahé a šité z nekvalitních látek. Jsem z minulého století. Ráda šiju,takže vím, jaké kvality byly látky dříve a dnes. Nesrovnatelné. V Čechách byla spousta továren na výrobu látek. Všechno je zničené a šije se z čínských. Ti šetří na kvalitě. Hlavně kvantita. To prostě patří k této době. Možná, až budete v mém věku, bude všechno zase jiné. Mějte se pohodově a na cestách se opatrujte.

  • October 2, 2018 at 14:37

   Evo, děkuju moc za milý komentář. To musí být úplně nesrovnatelné. Naše rodinná známá je švadlena a pár kousků jsem od ní jako malá měla a vydržely mi až do dneška, což je nějakých 10 let. A pak si koupím kraťasy, které mi vydrží jedno nošení? :( To je smutný:(( Škoda, že se tohle jen tak nezmění..

 2. Jana
  September 23, 2018 at 07:24

  Za mě jsou ty kraťasy neskutečně nádherný a opravdu ti sluší! Ale chápu, že je nemáš ráda, já taky preferuju sukně a šaty.

  A kvalita oblečení mě trápí hodně. Nedávno jsem si koupila krásné žluté laclové šaty, které nebyly zrovna zadarmo, a doma jsem zjistila, že jsou uuuuuuuplně průhledné 😳🤦🏼‍♀️

  Na článek z ferraty se moc těším ❤️

  • September 23, 2018 at 16:36

   Jonooo, to je přesně o čem mluvím. Tyhle věci mě tak dokážou vytočit:((

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.