Sailor

Ahoooj!

Tak jsem byla po roce u kadeřníka a jako každý rok jsem ho hned po příchodu informovala o tom, že hlavně potřebuju, aby to nebylo poznat, že jsem ostříhaná. Já mám totiž trauma z chození ke kadeřníkovi, protože se vždycky bojím, že se mi to nebude líbit. To se mi teda stalo jenom jednou a to za to ani nemohl, protože jsem mu sama řekla, že chci na krátko a ukázala jsem mu obrázek, jak přesně chci, aby to vypadalo, takže kadeřník mi to stříhal přesně podle obrázku, ale mně už nedošlo, že mi to nebude slušet.

Ale od té doby se prostě bojím. Tentokrát jsem byla u kadeřníka mamky, Michala, v salonu Michelangelo na Václaváku a musím říct, že mě ostříhal přesně podle mých představ. Znáte takové to, jak řeknete, že chcete jen zastřihnout konečky a oni vám to ostříhají 15 cm? Tak to se mi tady nestalo, protože Michal pochopil, že se už několik let snažím o dlouhé vlasy, a tak mi konečky zastřihl opravdu jen potřebných 5 cm. Navíc mi krásně zesvětlil konce tak, aby to nikdo nepoznal a aby to bylo trošku vidět:D (Chápete co tím myslím, žejo? :D)

Tak schválně, poznali byste to? :))

Anyways, co se mého outfitu týče, tak ten šátek kolem krku (který se klasicky skoro nikomu nelíbí a já musela čelit komentářům kamarádů, proč jsem se převlékla za Pepka námořníka) jsem okoukala u mojí oblíbené švédské blogerky Janni. Znáte jí????? Jestli ne, tak koukněte na www.jannideler.com, je skvělá! <3 Ten šátek mě strašně baví, protože beztak nenosím žádné šperky, takže je tam tak nějak místo nich:)

Jo a fotky fotila mamka, proto jsou všechny rozmazané! :DDDD Díky mami! :D

Mějte se, smějte se!

E.

Hey guys!

So I was at a hairdresser after a year, and like every year, I immediately informed him that I need to shorten my hair in a way no one would tell that my hair is shorter. I have a trauma from hairdressers, because I’m always scared that I won’t like it. This happened to me just once and it wasn’t his fault at all, haha. I told him I wanted to a change and to make it a lot shorter. I showed him a picture of exactly how I wanted it to look, so the hairdresser cut my hair exactly as shown, but I didn’t realize, that I would look like an idiot with any kind of short hair, hahaha!:) 

But since then, I’m just afraid. This time I was at my mum’s hairdresser, Michal, at the Michelangelo salon at Wenceslas Square, and I must say he did a great job! Do you know how you always say you just want to cut the ends and they cut off 15 cm of your beloved hair? That’s not what happened to me this time, because Michal understood that I had been trying to grow my hair long for a few years, so he cut off about 5 cm. In addition, he lightened the ends in a way, that nobody would notice that it’s lighter. 

So let’s see, would you guys notice? :))

Anyways, as far as my outfit goes, the bandana around my neck (which none of my friends like, and I had to face comments asking me why I’m trying to look like a sailor, hahaha:) I got that idea from my favorite Swedish blogger Janni. Do you know her????? If not, be sure to check out her blog at www.jannideler.com, it’s great! <3 I don’t wear any jewelry, so I think a bandana is a great alternative. 

Oh and by the way, the photos were taken by my mom, so that’s why they’re all blurry! Hahaha :DDDD Thanks mom! :D

Have a great day, guys! 

E.

WEARING: 

Coat – Primark
Pants – H&M
Top – Reserved
Shoes – Reserved
Bag – Ojju (via Zoot.cz)
Bandana – New Yorker

    

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Sailor

  1. V.
    September 12, 2017 at 16:54

    Tohle je úžasný outfit. Šátkem jsi do dovedla k dokonalosti! :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.