Ruffles & International Day of Environment

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Věděli jste, že dneska je světový den životního prostředí? :)

Značka Yves Rocher se v ochraně životního prostředí aktivně angažuje a ani tentokrát jí den životního prostředí neunikl. Minulý rok jsme za Elite Bloggers třeba symbolicky zasadily strom v rámci kampaně Sázejte na krásu a tento rok jde o myšlenku ACT Beautiful, která chce upozornit na to, že krása už dnes není jen o kvalitní kosmetice a dokonalém vzhledu. Yves Rocher vyvinul koncentrovaný 100% přírodní sprchový gel, na jehož lahvičku je použito o 50% méně plastu, je recyklovatelná a jejím koupi se zasadí 1 strom. Dokonce na jejich stránkách můžete sledovat počítadlo, kolik stromů již bylo zasazeno! A navíc dneska probíhá akce pro nové zákazníky na obchodech, kdy za prvních založených 50 karet dostane zákaznice koncentrovaný sprchový gel, tak to nepropásněte!:)

Sama přírodu miluju a snažím se chovat tak, abych jí nepřitěžovala. Třeba už 5 let třídím veškerý odpad. Často nakupuju v sekáči a snažím se vyhýbat výrobkům s palmovým olejem. Nikdy jsem nevyplivla na ulici žvýkačku. Nikdy jsem v přírodě nevyhodila jediný odpadek a vždycky, když nějaký při svém treku v horách vidím, tak ho seberu, protože příroda je od toho, aby byla přírodní. A to obaly od sušenek nejsou.

A co můžete udělat pro ochranu planety vy? Stačí opravdu málo. Stačí přemýšlet. Act beautiful. A proto vyhlašuju měsíc červen jako měsíc ochrany planety. Nezapomínejte, že i malými činy můžete přírodě a životnímu prostředí pomoct! A já mám pro vás po dlouhé době i SOUTEŽ!:)

Můžete vyhrát super balíček produktů od Yves Rocher, když mi buď sem na blog, nebo na Instagram napíšete, co děláte nebo jste kdy udělali vy pro ochranu přírody! :) 28.6. vyberu jednoho výherce, takže času máte dost. Zkuste být kreativní!:))))

No a ted už určitě chápete, proč tolik zeleně na fotkách!:)

E.

 

WEARING: 

Dress – SheIn
Shoes – Puma
Hanbag – Karl Lagerfeld
Sunglasses – RayBan
Watch – Komono

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  3 comments for “Ruffles & International Day of Environment

 1. jonny
  June 6, 2017 at 11:16

  totally loving your outfit
  Regards
  Shopafford.com

 2. veronika
  June 6, 2017 at 08:12

  Každý rok je akce kdy většina lidí uklízí okolí,čístí les atd. A pár dnů po té jedu lesem domů a vidím nějakého mamlase jak vyhazuje bílé elektro z auta,tak mě to vytočilo,že sem zastavila před ním a začala sem na něj řvát jestli se náhodou nepos… že kousek odtud je sběrný dvůr. Pak sem si teprve uvědomila jak ten pán je velký a s mýma 55kg bych mu sotva tak utekla :-)) překvapil naložil asi mini ledničku nebo co to bylo do auta a beze slova jel pryč. a mě vzápětí došlo jak sem mohla dostat po čumáku. Veronika

 3. sam collin
  June 5, 2017 at 10:56

  Perfect look in that dress:)
  Regards.
  Walkindiscount.com

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.