Pocahontas

Ahoooj!

Ještě než se pustím do vyprávění o tom, co jsem zažila v Itálii, je tu jeden krátký outfitový článek, který mi tu visí už několik dní. Za posledních pár dní jsem vůbec nebyla schopná napsat jediný článek, protože jsem buď bojovala se živly v Tatrách, nebo se opíjela proseccem v Itálii :D

Anyways, konečně se můžu svěřit s mými plány na léto, protože ta spousta cest, které jsem neměla ještě před měsícem potvrzené, jsou teď jisté! :) Takže. V nejbližší době mě čeká výlet do Alp, který uskutečním cca za 14 dní. Po Alpách vyrážím zdolat Rysy v Tatrách. Potom se vydávám do Splitu, kde budu “pracovně” (ale asi si umíte představit, jak moc tam budu pracovat:D). And here comes the funny story. Mám ve fitku klienta, což zas tak funny není.. Ale ten klient je Američan a vlastní v Chorvatsku hotel, který 1.7. pořádá opening party nového beach clubu. A vzhledem k tomu, že ví, že mám blog, rozhodl se na tuhle opening party pozvat i nějaké blogery, včetně mě. Beru s sebou ještě Natálku z http://www.thenattiness.com, takže bude dámská jízda!:))) Ve Splitu bychom měly strávit tři dny.

Hned po návratu ze Splitu bych se měla vydat na poslední tři dny karlovarského filmového festivalu, kde se budou natáčet speciální díly Minuty Módy:) Potom se odeberu na horskou expedici na Mt Blanc, o které už jsem psala několikrát. Těším se jako malé dítě a vypadá to, že na zdolání vrcholu budeme potřebovat 6 dní i s cestou.

Od 20. do 24.7. vyrazím s kamarádkou na tři čtyři dny k Lago Di Garda, na kterém jsem (fakt) nikdy nebyla. What a shame! Poslední týden v červenci odjíždím do Dolomit na týdenní putování po horách. Prvních 10 dní v srpnu to vypadá na cestu do Gruzie a Arménie, ale letenky ještě nemám. Nemůžu totiž sehnat parťáka. Zatím se ke mně hlásí jen moje hyperaktivní mamka, ale dvě ženský v Arménii není úplně bezpečná volba. Takže hledáme parťáky-muže! Ideálně vysoký, zle vypadající a ovládající nějaký bojový sport.

Po Gruzii odlétám hned 10.8. na týden do Švédska, na expedici na polární kruh s Fjällrävenem.

Ufff a to je zatím všechno. Vypadá to, že v létě nebudu jediný týden v Praze, což mi asi nějak nedošlo. Až teď, když jsem to všechno dala dohromady. To budou mít klienti ve fitku radost :D Ale co, tohle je pravděpodobně poslední volné léto, které budu kdy mít, tak je potřeba si ho náležitě užít!:)

A co plánujete na léto vy? Nějaké zajímavé destinace? :)))

E.

Heyyy everyone! 

Before publishing the post from Italy, there is one short outfit post that has been hanging around here for several days now. For the last couple of days I haven’t been able to write a single article because I was either hiking in the Tatras or drinking gallons of prosecco in Italy, hahaha:) 

Anyways, I can finally reveal all my plans for this summer, because all of my trips are confirmed now! :) So. A trip to the Alps is waiting for me in the near future. After the Alps, I’m heading to Rysy in the Tatras. Two mountains in a row! Then I’m going to Split, where I will be “working” (but you can imagine how much I will work there, hahaha:). And here comes the funny story. I have a client in the gym, who is from the States. He owns a hotel in Croatia, which organizes an opening party of their new beach club on July 1st. And because he knows I have a blog, he decided to invite some bloggers, including me, to this opening party. I’m taking Natálka from http://www.thenattiness.com with me, so it’ll be a girls trip. We should spend three days there. 

Right after my return from Split, I should go to the last three days of the Karlovy Vary Film Festival, where we’ll be shooting special episodes of my fashion show. Then I’m going to the Mt Blanc expedition, about which I wrote several times. I’m sooooo looking forward to this trip! It looks like we will need 6 days to reach the summit, including the driving. 

On July 20th I’m driving to Lago Di Garda, Italy, with my friend and we’re going to spend there about 3 or 4 days. I’ve never been there, which is a shame! Last week in July, I’m going to the Dolomites for a week-long hike through the mountains. The first 10 days in August, it looks like I’m flying to Georgia and Armenia, but I don’t have flight tickets yet. The problem is that I can’t find anyone to join me and my mom. But two women in Armenia is not a safe choice, I guess. So we’re looking for men! Ideally tall, evil looking guys, who know how to fight, hahaha:) 

After Georgia, on August 10th I’m flying to Sweden, where I’ll join an expedition to the polar circle with Fjällräven.

Ufff and that’s it! Looks like I’m not going to be in Prague at all, which I just found out, because this is actually the first time I’m writing all my travels down. My clients will be really mad at me I guess. On the other hand, this is probably my last free summer I will ever have, so I need to enjoy it properly :)

And what do you guys plan for the summer? Any interesting destinations? :)))

E.

WEARING: 

Blazer – Zara
Dress – H&M
Shoes – Zara
Bag – Pull&Bear

  

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  8 comments for “Pocahontas

 1. June 6, 2017 at 09:15

  Teeeda, ty to máš nabouchané :o
  Já si budu celé léto šetřit na to, abychom mohli někdy v září/říjnu vyrazit na Island :)

  • June 27, 2017 at 10:45

   Juuuuuu, tak to za to rozhodně stojí! :) Na Islandu se ti bude líbit!:)

 2. May 30, 2017 at 21:44

 3. Anonymous
  May 30, 2017 at 21:41

  Elišku prostě nejde nemilovat…

 4. lienka@me.com
  May 30, 2017 at 18:39

  Ja sa prave tesim do CZ, ktoru budem volat domovom :) konkretne Brno, ale az po auguste (31.8. sa zmeni moje bydlisko po 4 rokoch v NO na CZ … Prahu som videla snad len z auta xkrat :D

 5. Sára
  May 29, 2017 at 22:27

  Tenhle outfit je bomba. Takovej italskej. Tys byla v Itálii? Kde? Já jsem ve Firenze. Četla jsem, že se chystáš do Lago di Garda. Tak tam si Tvoje fotografický oko přijde na svý. Je to tam krásný. Hlavně dlouhá severní část jezera. Co se prázdnin týče, tak bych chtěla jet někam do jižní Ameriky. Mám ve škole kolegyni z Peru, tak jsme se domluvily, že bychom jely k ní a trochu procestovaly Peru a možná ještě něco. Jestli stihnu dodělat práci a vydělat prachy. Snad jo. Tak hezký prázdniny a užij si všechny naplánovaný cesty.

 6. Pája
  May 29, 2017 at 15:14

  Super účes! Ty copánky sis dělala sama? Jestli jo, tak máš můj obdiv! :D Mým vrcholem je ležérní drdol, který se mi ale povede jen v momentě, kde se chystám sprchovat, takže asi tak :D
  Jinak se teda asi o prázdninách fakt nudit nebudeš! Za 3 měsíce toho nacestuješ víc jak já za celý život :’D Těším se na všechny reporty! :)

  • May 29, 2017 at 21:48

   Hahah děkuju, nene, účes jsem si nedělala sama, taky jediné co umím je ležérní drdol a taky jen v momentě, kdy jdu do sprchy :DDDD Hahaha klasika.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.