Pink Chick

mn5a9406

Ahoooj!

Jak užíváte poslední letní sluníčko? Já vůbec nestíhám vnímat, jak je venku krásně, protože jsem se už týden nezastavila. V neděli totiž s Vojtou frčíme do Benátek na pár dní a vzhledem k tomu, že mi začala škola, tak nestíhám absolutně nic!

V noci nespím, protože mi hlava pořád šrotuje, co všechno jsem ještě neudělala (máte to taky??? Že prostě nedokážete vypnout a pořád přemýšlíte, co zítra musíte zvládnout a stihnout?). A potom usínám ve škole:D

Anyways, minulý víkend jsme s Vojtou vyklízeli náš byt a vyhazovali nepotřebné věci. Předtím jsem si pořád stěžovala, že v bytě nemáme na nic místo, ale vyhodili jsme asi deset tašek věcí a najednou je místa až moc! Jediné, na co místo není pořád, je moje oblečení! Pomalu, ale jistě začínám třídit věci, které budu prodávat na Fashion Bazaru. Vojta mi s tříděním oblečení pomáhal (protože sama bych nevytřídila absolutně nic) a při každém kousku se mě zeptal na otázku: “Jak dlouho jsi to neměla na sobě?” A když moje odpověď byla třeba: “Hm… Nooo… Ehm.. Asi pět let.”, tak to muselo se slzami v očích lětět. A takových kousku je strašně moc, takže se máte opravdu na co těšit! :)

A co vy? Jak zvládáte začátek školního roku? :)) A plánujete dorazit na Fashion Bazar? :)

Pa,
E.

Hey guys!

How are you enjoying the last sun? I’m so stressed, that I can’t even perceive how beautiful the weather is, because I haven’t had time to stop for a second this week.

I can’t sleep at night, because my head is still going and thinking about what I didn’t do today and what I have to do tomorrow. (Do you guys have the same thing?! The feeling that you just can’t fall asleep because you’re thinking about everything?!) And then I sleep at school, hahaha:)

Anyways, last weekend we cleaned up the whole apartment and threw away all the stuff we don’t need. Before that I was complaining all the time, that we don’t have any space for stuff and now there is too much of space! The only thing for which there is still no space, is my clothes. I’m starting to put away stuff I’m gonna sell on Fashion Bazar. Vojta helped me do that (because I wouldn’t be able to do so just by myself) and he asked me every time I took out some piece: “when is the last time you wore this?” And the answer was usually something like: “Well… Um… About 5 years?”, so I had to put it away with tears in my eyes. And there is hundreds of such pieces, so be sure to come to the bazar! :)

And what about you guys? How are you managing the start of school? And are you planning on stopping by the Fashion Bazar? :)

Cheers,
E.

mn5a9412 mn5a9415
mn5a9419 mn5a9422-2

 

WEARING: 

Dress – Reserved
Bag – Reserved
Shoes – H&M 
Hat – Zoot

pb777-39x-001 137062613338851480690-21335955full_img_69979617131560001-winston-monte-carlo-lizard_lightbox-3

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Pink Chick

 1. October 4, 2016 at 22:58

  I just love this look so much! You look super glowing and I’m only inspired to be as fit as you whenever I come here, hehe :D x

  Shanaz | Fashionista NOW

 2. Markéta
  October 3, 2016 at 19:37

  Ahoooj, posílám pozdravy do Benátek při poslouchání posledního august playlistu na Soundcloudu a nemůžu se dočkat dalšího! Září je dávno pryč, tak počítám s další (snad říjnovou) náloží nové muziky od vás :)
  Děkuju :-*
  Btw. úžasný simple outfit moc ti to sluší, Eliško:)))

  • October 5, 2016 at 16:25

   Jeeee to jsem ráda, že aspoň někdo ty playlisty poslouchá a že se dokonce líbí! :))) Děkuju moc! Posílám zase pozdravy z Benátek do Čr! :)))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.