Pink Weekend

IMG_1114

Ahoj!

Konečně neděle!

Na tuhle jsem se těšila jako malý dítě, protože tenhle týden byl jeden z nejnáročnějších. Každý den mi zuřivě zvonil budík ve 4:50 a v neděli jsem si (speciálně po včerejším Spartan závodě) zakládala na tom, že nevylejzám z postele minimálně do oběda.

A taky jo. Probudila jsem se asi v 10 a celé dopoledne jsem strávila ve svých růžových trenkách od Elka (ty stejné a milion dalších si můžete koupit TADY!). Jsou ultra pohodlné a na tohle sobotní válení úplně ideální!

Donesla jsem si do postýlky svojí skvělou horkou čokoládu, do které jsem vysypala celý pytlík mini-marshmallows (Které jsem mimochodem v ČR nikde nemohla sehnat, všude mají jen ty obrovské. Nakonec jsem je pořídila v Marks&Spencer).

A jaká byla vaše neděle? :))

E.

Hello!

Sunday is finally here!

I couldn’t wait till this one, because this week was one of the toughest ever. Every day my alarm clock rang at 4:50 and I made my mind, that on Sunday (especially after yesterday’s Spartan Race) I wouldn’t get out of bed until at least noon.

And yeah. I woke up at about 10, and spent the whole morning in my favorite pink boxers by Elka (you can buy the same ones, and a million others HERE!). They are ultra comfortable and perfect for the weekend chill. 

I brought to bed my great hot chocolate, to which I dumped the whole bag of mini-marshmallows (which I couldn’t find anywhere for such a long time, they only sell those enormous ones. I finally found them in Marks & Spencer).

And how was your Sunday? :))

E.

IMG_1062 IMG_1037 IMG_1029 IMG_1017

IMG_1096

IMG_1093
IMG_1080

 

IMG_1115

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Pink Weekend

 1. Kate
  April 26, 2016 at 16:50

  Ty minimarsmallows se dají sehnat taky v Icelandu ;)

 2. Viki C.
  April 24, 2016 at 21:12

  Krásny lazy sunday článok :)
  Victoria’s secrets

 3. April 24, 2016 at 19:42

  Nádherné fotky! :) Ty marshmallowky s čokoládou vypadají tak lahodně!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.