Pink Retro Vibes

Ahoooooj!

Zdravím ze Santorini!

Jsem absolutně nemožná odsud pracovat/psát články, protože je tu zaprvé takové vedro, že se mi nic nechce a za druhé protože je to tu tak krásný, že nemůžu prostě sedět na pokoji a být na počítači.

Tentokrát mě ani nenapadá nic, o čem bych chtěla psát, takže pokud máte nějaké nápady, sem s nimi! Ráda napíšu zase článek na nějaké téma, co bude zajímat vás a budu zase předstírat, že jsem snědla všechnu moudrost světa, o kterou se s váma budu chtít podělit.

E.

Hello guys! 

Sending kisses from Santorini!

I’m absolutely impossible to work / write articles here because first, it’s too so here that I don’t feel like doing anything, and second because it’s so beautiful here that I can’t just sit in the hotel room and be on the computer.

This time, I don’t even know what to write about, so if you have some ideas, let me hear them! I would like to write an article on a topic that you guys are curious about, so let me know!:) 

Love, E.

WEARING: 

Pants – Boohoo
Shoes – Answear
T-shirt – H&M
Scarf – Lindex
Bag – Karl Lagerfeld

 

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Pink Retro Vibes

 1. lenka
  August 9, 2018 at 08:08

  Ahoj Eliško, děkuji za články o Slovinsku, Tvůj blog je super!
  Chci se zeptat, i když je to mimo téma tohoto článku, tak se omlouvám za spam…dalo se zvládnout vylézt Triglav se zátěží? Budu muset mít bágl 15-20 kg, a trochu se toho obávám.
  Jinak, vy jste šli tou nejjednodušší cestou, nevíš? Hledám co nejlehčí výstup, plánujeme jít z údolí Trenta k Domu Planika, tam přespat.
  Druhý den k Triglavu a sestup dolů údolím jezer k Bohinjskému jezeru – tedy v opačném směru, než jste šli vy. Myslíš, že je tato cesta v pohodě a vhodná i pro méně zdatné jedince?
  Děkuji moc.

  • August 13, 2018 at 21:26

   AHoj Lenko, já myslím, že se není vůbec čeho bát. Jen je potřeba, aby ses nebála výšek, protože těch je tam spousta a lidi mají horší rovnováhu s batohem, ale pokud jsi na něj zvyklá, je to úplně v pohodě:) My jsme lezli od Bohinjského jezera přes tři jezera. Přes Dom Planika je to jinudy, ale řekla bych, že je cesta lehčí. My jsme si docela sáhli na dno, protože jsme fakt dávali cca 25-30 km denně. Cesta je tak jako tak určitě vhodná i pro méně zdatné jedince, ale nahoře (cca poslední 2 hodiny) se leze po ferratách, tak ty jsou takové nejrizikovější a určitě to nepodceňte, protože i ferraty jsou nebezpečné. Jinak je cesta hodně dlouhá, ale krásná, takže ti to ani nepřijde:))) Užijte si to! <3

 2. Jan
  August 7, 2018 at 21:54

  Napis nekdy neco o pansky mode, prosim. Jak by se mohl oblikat mladej muz. Co mate vy zeny radi…jak chodit slusne oblecenej, ale ne over dressed, aby to nebylo nudny a usedly.

  • August 8, 2018 at 12:32

   Tyjo to bych fakt mohla Honzo, nejsi první, kdo se mě na tohle ptá. Ale nemám žádnýho modela, na kterým bych to názorně ukázala.. :/ Ale tak zkusím to i bez fotek:))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.