Picnic Time

Ahooooj!

Hlásím se z Třeboně! Asi se ptáte, proč taková city/moutain girl dělá v Třeboni. Mamka je tu na měsíc v lázních, takže jsem ji přijela na dva dny navštívit. Původně jsem měla jet ještě ten den, co jsem se vrátila ze Švýcarska, ale protože jsme přijeli asi o půlnoci, vyrazila jsem až ráno.

Doma jsem doslova jen přehodila zavazadla a ráno nasedla na vlak.

Jeden večer jsme se rozhodly, že si místo večeře uděláme piknik někde venku u rybníka a já jsem shodou okolností měla s sebou foťák, takže vznikly tyhle parádní fotky:) Asi se ptáte, kde je tohle skvělé místo. Je to rybník Hejtman v Chlumu u Třeboně.

Koupily jsme samé dobroty, jako sýry, šunky, křupavou bagetku, olivy, oříšky, melouna a tak. No a co si budem, přežraly jsme se takovým způsobem, že jsme po západu slunce jen ležely na zádech a trávily. Každopádně západ slunce byl fantastický, už dlouho jsem takový nezažila!:)

A co vy, byli jste někdy v Třeboni? :))))

E.

Hey guys! 

Here’s a report from Třeboň! You probably wonder why such a city/moutain girl is doing in such a little town like Třeboň. It’s a spa town and my mom is here for health reasons for month, so I came to see her for two days. Originally I was supposed to leave Prague the same day I came back from Switzerland, but because we arrived at midnight, I went there in the morning.

At home, I literally just switched my luggages and got on the train in the morning.

One evening we decided to make a picnic at a pond instead of dinner and I coincidentally had my camera with me, so these great pictures were created :) You probably wonder where this great place is. It is the pond called Hejtman in Chlum near Třeboň.

We bought stuff like cheeses, hams, crispy baguettes, olives, nuts, melon and so on. Well, what am I gonna tell you, we were so full, that after sunset, we were just lying on our backs and chilling. Anyways the sunset was pretty awesome, I haven’t seen such a sunset for a really long time :)

And what about you guys, have you ever been to Třeboň? :))))

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  4 comments for “Picnic Time

 1. Kaca
  July 11, 2017 at 08:07

  Ahoj Eli, máš nádherný fotky. I na instagramu jsi prostě nejlepší ❤ Chtěla jsem se zeptat, čím je focena ta poslední fotka ?

  • July 11, 2017 at 09:11

   Ahoj Kačko, díky!:) Poslední fotka je focená stejným foťákem jako všechny ostatní, tj. Canon 80D :)

 2. July 6, 2017 at 13:09

  Úžasné fotky! <3

 3. Anonymous
  July 5, 2017 at 07:58

  Ahoj Eliška, nádherne fotky, zaujimalo by ma čím fotíš, určite si to už niekde spomínala len to neviem nájsť 🙈

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.