Perfect Color Match

O28A7468

Ahooj!

Kdo jste mě viděl minutý týden na Primě? :D Já sama jsem se ani neviděla, tak ani nevím, jaké záběry z natáčení byly použity, ale vybírala jsem outfit reportérce z showroomu Toma Tailora a tohle byl jeden z outfitů, který jsem jí vybrala. (Jen jí slušel asi o 1000% víc, protože měla na sobě ještě krémové podpatky a asi o půl metru delší nohy!)

Původně jsem si myslela, že bude tenhle outfit vypadat líp. Byla jsem úplně nadšená z té barvené kombinace, jak k sobě pěkně ladí, ale když na to teď koukám zpětně, tak sukně je moc dlouhá a svetr moc beztvarý:(

Předevčírem jsem byla asi po roce kadeřníka. A ještě ani jednou jsem nevyšla od kadeřníka spokojená, vždycky lituju toho, že jsem šla. Vlasy mi totiž rostou neuvěřitelně pomalu (právě proto, že je nezastřihávám) a kadeřník mi je pokaždé ustříhne o půl metru, takže se u něj minimálně tři čtvrtě roku neukážu. Jsem fakt nepoučitelná, kdybych chodila jednou za 3 měsíce, jako každý normální člověk, tak nemusím pokaždé brečet.

Každopádně výsledek je celkem v pohodě:) Vlasy mám ULTRA krátké, takhle krátké jsem je snad nikdy neměla!!!!!:D takže jsem z toho trochu vyschýzovaná, ale je to o zvyku.

A co vy? Jak často chodíte ke kadeřníkovi? Jste spokojené?
P.S. Fotky jsou samozřejmě focené ještě před návštěvou kadeřníka:)))

E.

Hiiii!

Who saw me on TV last week? I didn’t see myself, so I do not know, which footage was used, but the point was to choose a outfit by Tom Taylor for the reporter. I all took place in the TT showroom, and this was one of the outfits that I had chosen for her. (it just suited her about 1000% more because she was wearing a cream-colored high heels and also her legs were soo much longer than mine, hahah:)

Originally I thought this outfit would look better on me. I was so excited about the color combination and how everything matches, but now that I am looking at it again and I think that the skirt is too long for my body type and the sweater too shapeless:(

Anyways, yesterday I went to a hairdresser after almost a year! And I have never been happy with my hair, I always regretted going. My hair grows incredibly slowly (probably it’s because I visit a hairdresser only once a year, haha:)) and my hair is always being cut off by half a meter, which wouldn’t be happening if I went every three months, like any normal person.

Well, this time the result is pretty good :) My hair ultra short, I might have never had it this short in my life, so freaked out for a few minutes. But I’ll get used to it, eventually, haha:)

And what about you? How often do you go to the hairdresser? 
P.S. The photos are of course shot before visiting the hairdresser :)))

E.

O28A7466 O28A7459 O28A7449 O28A7476 O28A7457 O28A7454

WEARING: 

Skirt – Tom Tailor
Sweater – Tom Tailor
Shoes – Adidas

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  8 comments for “Perfect Color Match

 1. May 27, 2016 at 22:18

 2. Anonymous
  May 27, 2016 at 15:54

  Ahoj Eliško, přijde mi že u tvého pořadu Minuta módy jsou ve většině případů spíše negativní ohlasy. Jaký na to máš názor? Mrzí tě, to co tam lidi píší? Bereš si z něčeho poučení? Nebere ti to chuť v tom pokračovat? Díky za odpověď :)

  • May 27, 2016 at 22:11

   Ahoj,
   nooo musím říct, že zezačátku mě to hodně mrzelo, ale všichni ze Streamu mi říkali, že to nemám číst, že právě na Streamu jsou typy lidí, kteří jsou negativní úplně ke všemu a všechno akorát kritizují. Teď zjišťuji, že tihle lidé nemají s módou vůbec nic společného a opravdu kritizují všechno, co si pustí. Pro mě je důležitý názor lidí, kterým se můj blog a styl líbí a kteří módě alespoň trošku rozumí a zajímají se o ní :-))

   • Anonymous
    May 28, 2016 at 14:17

    Já sem upřímně nestačila zírat, ale co si budeme povídat, negativní reklama taky reklama :) Máš správný přístup a já ti určitě fandím.

    Btw: tvoje ramena na tobě nejvíc obdivuji, takže je vystrkuj z těch šatů prosím dál, protože je to krásná podívaná! :)

 3. May 27, 2016 at 08:45

  Barevná kombinace je vážně skvělá, máš štěstí, že si můžeš díky postavě dovolit úpletovou sukni, ta sluší málo komu. I botky k tomu jdou, ačkoli podpatky by byly kvůli délce sukně asi hezčí.
  K.
  http://inkpotstories.com/

 4. May 27, 2016 at 07:48

  S návštěvou kadeřníka jsem na tom úplně stejně. Jen teda moje vlasy jsou oproti tvým fakt hnusný. Vždycky je mi strašně líto je přistřihnout a když už na to dojde, tak to je hodně radikální, protože ty konce mám hodně suché a zpřelámané. Aktuálně je nemám ani na ramena – u kadeřníka jsem byla v pondělí po půl roce :-(
  Outfit se mi líbí, hlavně ty boty jsou skvělé.

  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 5. May 27, 2016 at 07:48

  Náhodou ta barevná kombinace je skvělá! Sic se mi spíš hodí na babí léto, ale to nevadí =). A burgundy ti neskutečně sluší, ale to už jsme si tady řekl několikrát =)
  A nové vlasy jsou krásné, aspoň z té fotky, co jsem viděl na instagramu, určitě to byl odvážný krok, ale tím správným směrem ;)

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 6. May 26, 2016 at 20:55

  Tá sukňa je moc moc pekná. :) Pristane ti to. A tvoj nový účes som videla na instagrame a myslím, že nemusíš ničoho banovať.
  Ja som ti podobná. Tiež zabúdam na kaderníka, vždy si poviem, že to má ešte čas a niekedy sa mi stane, že tak po roka nejdem. Ale naposledy som si povedala, že už to nesmiem dopustiť.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.