Beijing

IMG_4393

Ahoj!

Právě jsem přistála v Pekingu! Je tady úplně stejná zima jako v Oslu!:D Podařilo se mi nechat v letadle GoPro, které už pár hodin na letišti sháním, ale marně:(
No a pro ty, kdo ještě nevědí, kam směřujeme tentokrát, vám tu naší cestu trochu shrnu. Letěly jsme dneska z Prahy do Osla, a to s pěkným zpožděním díky mínus patnácti stupňům a sněhu. Tím pádem nám málem uletělo navazující letadlo z Osla do Stockholmu, kam jsme taky přiletěly pozdě a opět málem odletěli do Pekingu bez nás (takový ten pocit, jak hlásí několikrát vaše jméno a vy jste pořád na druhé straně letiště:D). V Pekingu máme celý den na prokoumání města a dokonce se vydáme i na velkou čínskou zeď. Další den odlétáme směr Melbourne, ale hned pokračujeme do Aucklandu, protože jsme se rozhodly začít Zélandem. Na Zélandu bychom měly strávit něco málo přes 3 týdny a pak se vrátit na další 3 týdny zpátky do Austrálie, konkrétně do Cairns, které leží na severovýchodním pobřeží a kde si půjčujeme obytné auto a dámskou jízdu budeme směřovat směrem na jih, až zpátky do Melbourne. Odtamtud máme naplánovaný let do vnitrozemí na tři dny na Uluru a zpět do Melbourne. Tam naše cesta končí a přes Peking a Londýn se vracíme domů.

Uf, bude to fuška, ale těším se jako malé dítě. Je to moje první cesta do Asie a Austrálie!

A co vy? Byli jste někdy v Austrálii & na Zélandu? Kam nejdál jste se od Česka podívali a kde se vám nejvíc líbilo?:)

Tak se mějte a už zítra nebo pozítří se těšte na další fotky! :)
E.

Hey guys!

I just landed in Peking! It’s almost as cold as in Oslo here!:) I managed to leave my GoPro on the plane, so I’m trying to find it, but I think it’s gone forever :(((
For those who still don’t know my plans in the next two months, let me explain. We flew from Prague to Oslo in the morning, where we almost missed our next flight to Stockholm due to our delay caused by snow and really low temperatures. We arrived in Stockholm late as well, so we almost missed the plane to Peking again (that feeling they’re announcing your name and your’re still on the other side of the airport:D). We have the whole day in Peking, so we decided to go exploring the downtown and the Great Wall of China. The next day we’re flying to Melbourne, but we’re continuing to Auckland right away, because we decided to start our journey in Zealand. We are plannig on staying 3 weeks there and then we’re flying back to Australia, specifically to Cairns, which is located on the north-west coast. We are renting a motor home there and heading south all the way back to Melbourne, from where we’re taking a plane to the inner part of Australia for 3 days to see Uluru and then back to Melbourne. Our journey ends there and we will fly back home through Peking and London.

Pheeew, it’ll be a tough one, but I can’t wait to be there! It’ll be my first time to Asia or Australia!

And what about you guys, have you ever been to Australia or Zealand? What the furthest way you flew from home? And where did you like it the most?

Stay tuned for another travelling photos!
E.

IMG_4405 IMG_4407 IMG_4411 IMG_4420 IMG_4425 IMG_4430 IMG_4436 IMG_4437 IMG_4455 IMG_4459 IMG_4476

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Beijing

 1. January 23, 2016 at 20:49

  Páni,obdivuji tě za ten let,já bych to asi nedala :D ! Ale je vidět že výsledek stál za to ,užijte si to :) !

  http://runeatandtravel.blogspot.cz/

 2. Veronika
  January 22, 2016 at 17:00

  Týjo a našla si GoPro? Z toho jsou vždycky super fotky! Vůbec vám ty šílený lety nezávidím, ale tu cestu po Austrálii rozhodně!! Hned bych jela s váma.. Já byla snad nejdál zatím Skotsko nebo Valencie, Skotsko ovšem zatím vede! Užívejte!

 3. January 22, 2016 at 15:07

  Počkej, uniklo mi něco? Dámská jízda? Vojta není s váma? =O

  Nejdál..no..na Kanárech, pokud to bereme vzdáleností. A nejkrásněji bylo zatím v Paříži, klišé, já vím. Ale hned za ní je Barcelona a Oslo. Uvidíme, co přinese Řím a Bergen..trochu Evropská nuda, ale holt když je člověk svázanej s prací, dost blbě se plánují dlouhé a vzdálené destinace..ale i to jednou přijde.

  Postuj fotky na insta, těšíme se na každou =)

  Michael
  MesHommes.com

 4. Sylviezao
  January 21, 2016 at 19:44

  To je nadhera ! Zuzo fotky jako vzdy :3 uzivej si, co to jen pujde :) ja se chystam v lete do Norska a na kole snad do Vídně, Budapeště? Uvidíme :)

 5. January 21, 2016 at 19:18

  Wow, to bude skvelá jazda. Už teraz sa teším na všetky fotky a zážitky, ktoré napíšeš :D Užívajte si to!

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

 6. Nikola Velebilová
  January 21, 2016 at 12:28

  Obdivuji jak si t cestu dokážete takhle naplánovat :) taky bych se do toho chtěla takhle dostat. Letos na tom zapracuji, ráda bych se podívala takhle do Thajska.

  Moc si to užijte, v Austrálii jsem nikdy nebyla tak lehce závidím :) mně se zatím nejvíc líbilo s boyfriendem v Chorvatsku – já vím, žádné vzrůšo – kde jsme měli půjčenou jachtu, na které jsme spali a každý den jsme jezdili na kole jinam a po večerech na drinky. Najít po pár drincích, na kole cestu domů nebylo snadné, natož vlézt do té správny loďky :D

  Měj see a těším se na další článek

 7. January 21, 2016 at 11:43

  Ahoj Eliško, ten dlouhý let ti vůbec nezávidím, ale zase cílové destinace budou stát za to! Už se moc těším na fotky, jako vždy!

  My už za dva měsíce budeme cestovat po Malajsii, tak se nemůžu dočkat. Taky to bude moje první cesta do Asie :-)

  Ať se daří a vše jde podle plánu a užívej!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.