Oversized Everything I KARL

Ahooooj!

Musí to být už pár měsíců, kdy jsem se naposledy oblékla do černobílé kombinace! Nevím proč, ale B&W mi přijde poslední dobou tak nějak nudný (i když to tak vůbec nemusí být!:).

Minulý týden jsem se byla podívat na nové kolekci v Zaře, která je vážně nádherná, ale vytočila jsem se takovým způsobem, že jsem si řekla, že už tam nikdy nepůjdu. Je mi jasný, že nemám šanci to dodržet, ale chci o tom minimálně napsat. Vytočila jsem se z toho důvodu, že věci jsou neuvěřitelně předražený a ze všeho koukají nitě. Polovina knoflíků je upadaná, švy jsou šikmo sešité a látky tak slabé, že je všechno kromě zimních kabátů průhledné. Takhle nízkou kvalitu jsem snad v žádném jiném obchodě nezažila.

To je jak s jídlem. Jdete si dát salát za 200,- a přinesou vám pár zelenýho lupení. Achjo. Koupíte si mobil, jednou vám spadne na zem a rozbije se. Lehce ťuknete auto a je na šrot. Přijde vám tohle normální?

Jsem poslední dobou z tohodle nějak rozčílená, tak se omlouvám, že jsem to musela vypustit.

Krásné pondělí!

E.

Hey guys! 

It has been a few months, when I last wore a black and white combination! I don’t know why, but lately I found B&W somehow boring (even though it doesn’t have to be that at all :) 

Last week, I was looking at a new collection in Zara, which is really beautiful by the way, but I got shirty as hell. I even said to myself that I’d never go there again. I know there not a chance to keep this promise, but I wanna write about it at least. I got mad because all the things are incredibly overpriced and there are threads hanging from the bottoms of every single piece. Half of the buttons are already gone, the seams are stitched in a askew way and the fabric so thin that everything except winter coats is transparent. I have never experienced such low quality in any other store. Same with food. You order a salad for 200CZK, and they’ll bring you a couple of green leaves. You buy a cell phone, as soon as you drop it, it breaks. You crash a car lightly and it’s completely destroyed due to poor quality of materials. Does this seem normal to you guys?!

I’ve been really mad about these things recently, so I’m sorry I had to drop it here. 

Have a great Monday!

E.

WEARING: 

Top – Karl Lagerfeld
Blazer – Forever21
Pants – H&M
Shoes – Vans (via Zoot.cz)
Bag – Paul’s Boutique (via Zoot.cz)

    

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Oversized Everything I KARL

  1. September 16, 2018 at 13:48

    Pokud je B&W nudná, tak ty jsi z ní v tomto outfitu udělala rozhodně hodně zábavnou!
    Jo, s tou kvalitou v obchodech máš pravdu. Vidím to i třeba v New Yorkeru, kde pracuji. Každým rokem je to tam dražší a dražší a kvalita menší a menší.. hlavně mě dokáže naštvat, když se někde na šatech například urve ramínko a stejně to nikdo nedá do odpisu, nadále se to vystavuje, však on si to někdo s nějakou směšnou slevou koupí, i když je to totálně zničené. Místo toho, aby obchody produkovaly tisíce nových věcí, které se nikdy nemůžou vyprodat, měli by se raději soustředit na to, aby bylo zboží kvalitní, i na úkor toho, že ho hold vyprodukují méně.

  2. September 10, 2018 at 14:26

    aj mna to stve! všetko je nastavene tak aby sme stale potrebovali nove oblecenie, mobily atd…cisty konzumny kolobeh, ktory nekonci…iba ak zmenime samych seba rozhodneme sa ist inou cestou :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.