Orange Monday

Ahoooj!

Tak Martin zase nezklamal, protože když už jsem ho z dálky zdravila, otázal se mě, co to mám na sobě, že vypadám jako Willy Wonka. Informovala jsem ho, že netuším, co měl na sobě Willy Wonka, načež jsme se jali hledat jeho obrázky. Došli jsme k závěru, že ty brýle jsou šílené a že bych je neměla nosit :D

Teď když na tenhle outfit koukám s odstupem, vůbec se mi nelíbí a nechápu, co mě to napadlo :DDD Ale co, tak aspoň vidíte, jak vypadá přešlap. Určitě by se k němu víc hodily tenisky. Bílé. A ten kabát mi zkracuje nohy. A červená rtěnka se bije s oranžovou šálou.

Anyways, když už tady na sebe hážu špínu, v souvislosti s tím mě napadlo napsat článek o mých negativních vlastnostech. Budu to brát i možná poučně pro sebe, protože jsem sama zvědavá, kolik toho vlastně na sebe vymyslím a možná bych se nad sebou mohla i zamyslet:) Je to pro mě taková samo-terapie :D

 1. Mám strašně nízké sebevědomí. I když to tak opravdu nevypadá, tak s tím dost dlouho bojuju. Nepřipadám si nijak výjimečná a všechno je mi pořád málo. Asi to souvisí s mými příliš vysokými ambicemi..
 2. Jsem tvrdohlavá a vždycky musí být po mém, protože jsem si skoro pokaždé jistá, že mám pravdu.
 3. Když mám zkoušky, koušu si nehty.
 4. Neumím šetřit a obecně jsem strašně nezodpovědná, co se peněz týče. Jsem schopná všechny svoje peníze utratit za cestování a je mi úplně jedno, že mi nic nezbyde, až se vrátím. Teď na tom asi nezálěží, ale do budoucna to úplně ideální není, hihi:)
 5. Jsem strašně háklivá na gramatiku. Vždycky mě vytočí do běla, když mi někdo napíše zprávu nebo dokonce pracovní e-mail s gramatickou chybou.
 6. Chrápu když spím na zádech.
 7. Absolutně neumím zpívat a vždycky se všichni chytají za hlavu, když zpívám v autě.

Tak to je asi všechno, co jsem teď, během psaní článku dokázala na sebe vymyslet, nicméně mých špatných vlastností je MNOHEM víc.
A co vy? Máte něco stejného se mnou? Pochlubte se mi do komentářů se svými chybami! :))))

Krásné úterý!
E.

Hey guys! 

So my photographer made my day again because when I was meeting him, the first thing he said was “what the heck are you wearing? You look like Willy Wonka!” I informed him, that I have no idea what Willy Wonka was wearing in the movie, so we started searching pictures of him. And we realized that the only thing we had in common were the sunnies and we agreed that really are awful and I shouldn’t wear them, hahaha:)

Now, as I’m looking at this outfit, I don’t like it either and I have no idea what I was thinking in the morning, hahaha:) Well, at least you see how my bad decision looks like. I’d definitely switch from heels to sneakers. White sneakers. And the coat makes my legs look shorter. And the red lipstick doesn’t go well with the orange scarf. 

Anyways, since I’m talking dirty about myself, I thought I could write an article about my bad attributes. I might actually learn from this as well, so I’m wondering how many things I can think of in such a short time. It’ll be a kind of a self-therapy, hahaha:) 

 1. My self-confidence is really low. I know it doesn’t look like it, but I’ve been fighting this for a while now. I don’t feel like I’ve achieved anything yet and I tend not to see any of my success. I guess it’s because of my high ambitions. 
 2. I’m really stubborn, I think I’m right all the time and I have to win every fight or argument. 
 3. When I have exams, I bite my nails. 
 4. I don’t know how to save money and I’m very irresponsive in general. I’m capable of spending all my money on traveling and I don’t really care that I’d have nothing to eat whenever I come back from the trip. Right now, it’s not that much of a deal, but in the future, it might be a big problem I guess. 
 5. I hate when someone makes mistakes in the grammar. It really drives me crazy when someone sends me a message or even a work e-mail with a grammatical mistake. 
 6. I snore when I sleep on my back. 
 7. I can’t sing at all. Like seriously AT ALL. Everyone is mad when I sing in the car. 

So that’s about what I could think of right now, however I’m sure, there is A LOT more! 
And what about you guys? Do you have anything in common with me or any other thing that I didn’t write about? Let me know in the comments! 

Have a wonderful Tuesday, guys!
E.

WEARING: 

Jeans – Zara
Coat – Reserved
Sweater – Gant
Shirt – Gant
Scarf – Gant
Shoes – Mango
Handbag – Pull & Bear
Glasses – eBay

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  9 comments for “Orange Monday

 1. March 3, 2017 at 16:35

  Podlě mě jsou ty brýle náhodou super! :)

 2. Verča
  March 1, 2017 at 18:04

  Mně se teda outfit strašně líbí! A brýle taky! A svoje špatný vlastnosti tady raději vypisovat nebudu, to by nebralo konce :D

 3. Ann
  March 1, 2017 at 12:59

  Ahoj, můžu s tebou souhlasit, že nesnáším, pokud dělá někdo gramatické chyby, nedokáže rozlišit mně/mě atd. Nevím, zda si to uvědomuješ, ale sama se jedné takové chyby dopouštíš, a to v psaní jí/ji. Zde je část tvé věty: “může být třeba inspirací pro vaší drahou polovičku:)” má být pro vaši, nikoliv vaší!

 4. adelakrucka
  February 28, 2017 at 22:40

  Tak to jsme si docela podobné :D Taky mám strašně nízký sebevědomí (ale já bohužel fakt nevypadám tak skvěle jako ty :D jsem dost tvrdohlavá, šíleně nerozhodná, každej druhej je pro mě debil :D na gramatiku jsem taky vysazená a utrácení miluju :D Umím akorát zpívat a nechrápu :D jo a ještě jsem děsnej nervák!

  Adél
  http://www.simplyadele.cz

 5. Markéta
  February 28, 2017 at 22:00

  Naprosto skvělá kombinace!

  Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

 6. February 28, 2017 at 14:45

  Brýle se mi tedy nelíbí a oranžová u mě končí, ale celkově se mi to nehorázně líbí :) Tak pěkný outfit jsem dlouho neviděla!!! Paráda!!! Mě snad naučíš ještě nakupovat :D Jinak sebevědomí mi chybí taky a já mám prostě pravdu. :D Co mi však nejvíce vadí, že jsem strašně nerozhodná :( S tím bojují už nějaké roky :/

 7. February 28, 2017 at 14:34

  Já jsem si otevřela tenhle článek a říkám si: Jejda mane, co si to vzala na sebe?
  A pak čtu popisek a trošku se mi ulevilo, že i ty to považuješ za přešlap! :D Nicméně je super, že i tak jsi sem outfit dala a nebojíš se přiznat chybu! :-) To je super!
  Jo ale chtěla bych říct, že možná tyhle boty nejdou úplně ke zbytku, ale samy o sobě jsou TOP!
  Ohledně chyb – každý máme něco! Já se můžu ztotožnit s přílišným utrácením (je to u mě taky dost bída :D) a taky možná, že se hodně porovnávám s okolím (přitom bych spíš měla být zaměřená na sebe jako na individuální osobu a nehledět v tom na ostatní. Nemyslim to teď nijak soběstředně :-) doufám, že mi rozumíš!)
  Přeju pěkné úterý! :-)

 8. February 28, 2017 at 12:56

  První dvě vlastnosti máme stejné no, ale já ani ty ambice nemám vysoké.. :D Jinak outfit se mi jako vždy moc líbí, jen ty brýle bych na sebe nedala. Mám ale pocit, že tobě sluší snad všechno! :)

 9. Ian
  February 28, 2017 at 12:47

  I liked the bright scalf against the grey. I had a think about what is wrong with you but then I remembered that you are “as close to perfect as anyone deserves to be”. The minor nature of your issues demonstrates that. Remember you can choose your own reaction to any stimulus. So ‘make your own weather’ and don’t be dependant on others views. Thanks for having the chance to know you for a short while. Life is not a practice, so travel and have fun and the future will be great I am sur did that.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.