On The Road Again!

http://www.elitebloggers.cz/#!content-marketing/cyh0

IMG_4785

Ahoj!

Tak jsem zase na cestách. Přijde mi to, že jsem se před týdnem vrátila z Austrálie, ale už jsou to neuvěřitelné 4 měsíce, a tak mám zase roupy. Včera jsem v rychlosti vyměnila podpatky za pohorky a vyrazila s Vojtou, mamkou a její kamarádkou do Slovinska objevovat Julské Alpy. Cílem celé cesty je se vyškrábat na Triglav, o kterém jsme všichni čtyři už dlouho mluvili. Na sbalení jsem měla asi 2 hodiny, takže se těším, že za pár hodin zjistím, že mi něco chybí. Ale jsou samozřejmě věci, na které snad nikdy nezapomenu a bez kterých bych v horách nedala ani ránu.

Jsou to určitě moje trekové boty od Adidasu, které jsem si pořídila nové, po tom, co jsem ty staré totálně oddělala v Austrálii. Zažily pralesy, moře, pouště i skály, a tak měly po dvouměsíčním mučení opravdu dost.

Pořídila jsem si nový batoh, protože ten starý mi ukradli. (Asi před dvěma týdny mi vykradli celý sklep, kde jsem měla víceméně komplet turistické vybavení:(..) Určitě ho uvidíte i na spoustě dalších fotek z výšlapů:))) Celkem mám batohy dva – jeden 65 l na celodenní túry a druhý 35 l – na menší výlety.

Nedám ránu bez proteinových a energických tyčinek, ale neměla jsem vůbec čas si pořídit ty svoje nejlepčí, tak jsem sáhla po těch od Corny. Názory na ně jsou dost kontroverzní, a já se s nimi víceméně ztotžňuju. Složením nejsou nic moc, ale mně neuvěřitelně chutnají. Spousta z vás mi psalo, že jsou odporné i chuťově, a že nechápou, jak někomu mohou chutnat. Sto lidí, sto chutí:) Mojí chuť na sladké dokážou dobře zahnat, takže já jsem spokojená:)

Nikdy bych nezapomněla ani na svoje fotografické vybavení a GoPro. Na cesty většinou beru hlavně širokoúhlý objektiv Canon 10-22 mm, kterým se příroda fotí nejlépe!:)

Poslední dobou jsem si i oblíbila turistické hole Leki, které dokážou dost ulehčit chůzi na delších celodenních trasách, zejména pokud máte na zádech 20 kg:)

Samozřejmě nedokážu žít bez žvýkaček, které mám nastrkané jednak ve svém autě, ale i v mamčiném (kterým cestuji nejčastěji, protože můj patnáctiletý Focus už toho moc nezvládne, haha:))). Ty zase pomáhají na dlouhé cesty po dálnicích:)

No a mým novým přírůstkem do turistické výbavy je Mana. Je to praktická náhrada jídla, která neuvěřitelně zasytí a šetří spoustu času! Na cesty úplně ideální!:) Přidávám si do ní ještě svůj karamelový protejňák a trochu skořice – chutná potom jako perník!:)))

V autě mi ani nechybí ani dobrá hudba (v mém případě dobrá hudba = Kygo, hahaha), bez které nedám opravdu ani rádu. Nejraději totiž cestuji autem a kdybych mohla, tak do letadla vůbec nesedám. Ne, že bych se bála, ale cesta autem mě vyloženě baví, protože cesta je přeci cíl! A po cestě většinou najdeme tolik zajímavých míst, které bychom letadlem vživotě neobjevili:)

IMG_2620IMG_4796IMG_4805

IMG_4821 IMG_4819 IMG_4815

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “On The Road Again!

 1. Jitka
  July 20, 2016 at 14:19

  Elisko, moc Vam fandim s Minutou mody… :-) z tech zakomplexovanych a mody neznalych komentatoru si nic nedelejte! Poradite mi prosim znacku Vaseho “proteinaku”? Nejak se v nich nedokazu zorientovat…. Diky moc.

  • July 21, 2016 at 14:52

   Děkuju za podporu Jitko:) Protejňák používám od MyProtein, konkrétně Impact Whey:)

 2. July 11, 2016 at 15:05

  Když používáš GoPro kamerku, na čem ji máš upevněnou na nějaké teleskopické tyčce, batohu nebo jen tak v ruce?
  díky

  http://insidemebyandrrop.com/

  • July 11, 2016 at 17:21

   Většinou žádné příslušenství nepoužívám, jen občas ho mám na hlavě na čelence:)

 3. July 11, 2016 at 08:54

  Slovinsko je nádherné, užij si to :-) A tyčinky od Corny mi moc chutnají, hlavně karamelová je super.

  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 4. July 5, 2016 at 10:56

  Užívej! Jsem zvědavá na fotky :)

  EVERYTHIN KATE

 5. Market
  July 5, 2016 at 09:19

  Na Triglavu jsem byla minulý srpen a paráda:-) jen jsme vyrazili o dost později,tak jsme přespávali na té chatě pod vrcholem, což zase nebylo marné (ikdyž byla totálně narvaná a spali jsme na zemi v jídelně- zadarmo) a jít pak ráno na vrchol mělo také své kouzlo:) a doporučuju ještě Mangart, nejlíp ferratou, paráda..

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.