Off to LA! ♥

Ahoooj!

Tak právě sedím v letadle do LA a vzhledem k tomu, že to bude dost dlouhej let, tak využiju tu chvíli k tomu, abych napsala pár článků.

Do Ameriky se vracím po dvou letech, takže se docela těšim! Vždycky to byla země, kam jsem se ráda vracela, no matter do jaké části.

No a co sem vlastně jedu dělat? Strašně ráda bych tuhle cestu nazvala jako business trip, ale to nemůžu, protože mi přijde úsměvný považovat blog za práci. Nicméně před několika týdny jsem se stala ambasadorkou Pumy pro Českou Republiku a právě Puma mě pozvala na tenhle trip do LA.

Pořádá se tu #teamfaster, což je fitness event pro všechny ambasadory světa, kde se bude cvičit, běhat, sportovat, hýbat se, ale taky jíst, fotit a seznamovat se. Jak s lidmi, tak s produkty. Přijde mi úplně neuvěřitelné, že tak velká značka pozvala zrovna mě, skoro neznámou obyčejnou holku na takovýhle trip a i když tomu pořád nechci uvěřit, strašně moc si toho vážím! <3 Takže milá Pumo, děkuju mockrát! <3

Z Česka jsem jediná, takže letím sama, což je pro mě zase něco jiného. Už dlouho jsem nikam neletěla sama (hory se nepočítaj!:D).

Celá cesta dohromady trvala asi 15 hodin a přestupovala jsem v Paříži. A zažila jsem tu další „poprvé“! Letěla jsem poprvé dvoupatrovou A380! Ale seděla jsem dole, takže žádnou dramatickou změnu jsem nepocítila, hahaJ Jenom je míň hlučná a míň to sebou mrská, haha.

No a protože tenhle summit trvá dva dny, tak jsem Pumu požádala o prodloužení pobytu na 9 dní, abych mohla týden cestovat po Kalifornii, což se povedlo a já po dvou „pracovních“ dnech autem vyrážím po západním pobřeží. Na sever od LA, ale i na jih.

Ale tentokrát se žádné horolezecké výkony konat nebudou, protože si za prvé chci vážně odpočinout a vypnout na chvíli a zároveň by se mi v životě nevešlo všechno horolezecké vybavení včetně stanu a spacáku do kufru.

Jsem si ale jistá, že vám to vadit nebude a taky oceníte jiné fotky, než pořád samý sníh a hory.

E.

Hey guys!

I’m just sitting in an airplane & heading to LA and since the flight will take forever, I’ll use the time for writing a few articles.

I’m going back to the States after two years, so I’m actually really looking forward to it! It has always been a country I like to go back to, no matter what part.

Well and what exactly am I gonna do there? I’d love to call this journey a bussines trip, but I can’t do that because I think it’s a bit strange to call blogging as work.

Anyways, a few weeks ago I was named a Puma ambassador for the Czech Republic and it was Puma, who invited me to this event to LA.

The event is called #teamfaster and all the ambassadors from all parts of the world are coming. We’re gonna exercise, run, workout, and last but not least eat, shoot and get to know all the others. I still can’t believe that such a big brand invited ME, such an unknown and ordinary girl, who just likes to write articles. And although I find it superstrange, I really really appreciate this! <3 So, thank you, Puma for this!

I’m the only one from the Czech Republic, so I’m traveling alone, which I haven’t done for a long time (if you don’t count the mountains of course! HahaJ:)

The whole journey took about 15 hours and I transferred in Paris. And I flew with the double-deck A380 for the first time in my life! But I didn’t feel any difference since I was sitting in the lower deck, haha. The flight’s just a lot smoother and less loud.

Well and since this summit is gonna take two days, I asked Puma for extension of my trip, so I could spend a week in California. Well they managed to do so, so I’m gonna travel around the west coast by car. I’m gonna go south to San Diego as well as north to San Francisco.

But this time ther will be no climbing/trekking, because first of all, I really need to rest and not deal with snow, avalanches or blisters; and second, I wouldn’t fit all my mountain equipment (including tent & sleeping bag) into my luggage anyways. But I’m pretty sure you guys won’t mind seeing something else apart from mountains, haha :) 

E.

Po půl hodině letu // after 30 minutes of flight

Po 6 hodinách letu // after 6 hours of flight

Po 12 hodinách letu aka zombie/houmlesák hahaha // After 12 hours of flight aka zombie/homeless hahaha

Na letišti mě vyzvedla limuzína, která mě odvezla do hotelu:) // A guy picked me up at the airport and dropped me off at the hotel:)

And here I am! In the Standard Hotel in downtown LA! <3

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Off to LA! ♥

 1. khiz
  November 23, 2017 at 18:03

  You Look SO Good
  Regards
  MiiKey MiiSport Grey Wireless Bluetooth

 2. Viki
  November 23, 2017 at 10:59

  Woooow! Zaslúžila si si to ;) Verím, že si si to mega užila ! Tešíme sa na fotky

  Viki Ceglédyová

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.