New In: Trollbeads Bracelet

IMG_0969

Ahoj!

Miluju mramor. Každý miluje mramor. Strašně dlouho jsem sháněla nějaký šperk, který alespoň trochu mramor připomínal a jeden jsem konečně našla! A je od mojí oblíbené značky Trollbeads! Strašně mě mrzí, že nenosím vůbec prstýnky a visací naušnice, protože když jsem vybírala náramek, nemohla jsem si nevšimnout jejich fantastické nové kolekce, plné právě prstýnků a naušnic.

A pro vás mám konečně zase nějakou SOUTĚŽ! Můžete vyhrát poukaz na 1000Kč na libovolný výběr jakéhokoliv šperku právě od Trollbeads. Stačí nahrát na Instagram co nejkreativnější fotku s tématikou šperků a označit ji hashtagem #soutezimstimetofit. Do čtvrtka do 20:00 vyberu tu nejlepší fotku a za její autorkou poputuje dárková karta:)) Tak šup šup, ať se můžu taky pokochat vaší sbírkou nebo nejoblíbenějším kouskem!:)))) A nezapomeňte mě sledovat na Instagramu pod @timetofit!

E.

Hello!

I love marble. Everyone loves marble. I was looking for a piece of jewelry that would at least remind a marble for such a long time, and I finally found one! And it’s by my favorite brand Trollbeads! Too bad I don’t wear rings and pendant earrings, because when I was getting the bracelet, I could not help noticing their fantastic new collection, full of rings and earrings. 

And finally, I have got a CONTEST again for you guys! You can win a voucher for 1000 CZK on your own selection of any jewelry from Trollbeads. Just upload a photo to Instagram with the most creative themed jewelry and mark it with #soutezimstimetofit hashtag. On Thursday at 8PM I’ll choose the best photo and its author will get the gift card :)) So…chop chop so I can also admire your collection or a favorite piece! :)))) And do not forget to follow me on instagram under @timetofit!

E.

IMG_0983

IMG_0987IMG_1271

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “New In: Trollbeads Bracelet

 1. Kačka
  April 28, 2016 at 11:41

  Ahoj Eliško, vítězka trollbeads soutěže již byla vyhlášena? Nevím, jestli jsem to nezmeškala :-(

  • April 28, 2016 at 15:09

   Ahoj Kačko, anoo byla!:) Dávala jsem to na Facebook Time To Fit:)

 2. Viki C.
  April 18, 2016 at 13:07

  Krásny náramok. :)
  Victoria’s secrets

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.