New In: Reebok Classic White

IMG_2793Ahoj!

V první řadě se moc omlouvám za delší pomlku ve článcích, vůbec nic nestíhám. Začalo mi zkouškové, které je letos nějak náročnější než obvykle, ale dnešním dnem mám konečně hotovo (pokračování týrání bude zase až po Vánocích v lednu). A co se samotných Vánoc týče, tak já nevím jak vy, ale já nemám zatím ještě ani jeden dárek, takže to budu klasicky dohánět o víkendu.

A pokud jste na tom stejně jako já, a pořád sháníte dárky, mám pro vás ještě jeden malý tip. Nedávno jsem objevila webovku www.plnapenezenka.cz, která dokáže slušně ušetřit. Je na ní navázáno spousta e-shopů, jako je SheInside, Answear, Footshop, Baťa a spousta dalších, a pokud cokoliv nakoupíte právě přes tuhle stránku, připíší se vám na účet nějaká procenta z vašeho nákupu. Za nějakou chvíli se dají nasbírat slušné úspory, takže pokud často nakupujete přes internet, určitě tuhle službu vyzkoušejte!

I já jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži a pořídila jsem si přes Plnou Peněženku a jejich partnerský Footshop další boty. Tentokrát to jsou all-white Reebok Classic, které mám už v černém a nemůžu si je vynachválit. A dokonce je teď mají na Footshopu i ve slevě:) Co myslíte, které jsou lepší? Černé nebo bílé?:)

Mějte se!
E.

IMG_2799

IMG_2810

IMG_2807

IMG_2803

Shoes – Reebok Classic

reebok_CL_Leather_white1

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “New In: Reebok Classic White

  1. December 20, 2015 at 15:53

    Za mě jsou bílé vždy lepší :P

  2. December 19, 2015 at 23:05

    pecky!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.