New In: Ojju Handbag

IMG_9496

Ahoj!

Tak jsem se zamilovala. Strašně, ale fakt strašně dlouho jsem sháněla klasickou černou koženou kabelku na běžné nošení. A nakonec jsem ji našla a je přesně podle mých představ – jednoduchá, minimalistická, obrovská a pohodlná.

(Když už jsme u toho ‘obrovská’, vždycky mě rozesmějou některé komentáře na moje obrovské kabelky typu: “na co tak velkou kabelku?” “ty se někam stěhuješ?” “podle mě je tak velká kabelka zbytečná” a podobně. Ještě víc mě dostávají takovéhle poznámky od kluků. Takže abych to objasnila, nechodím po Praze jenom s telefonem a stovkou v zadní kapse od kalhot. Ve svých zbytečně velkých kabelkách nosím často notebook s nabíječkou, spoustu knih a hlavně jakožto správný sportovec několik destítek krabiček s jídlem!:D)

A co se téhle kabelky týče, sehnala jsem ji na Zootu (ODKAZ TADY) a kdyby se vám taky líbila (nebo cokoliv jiného na ZOOTu), tak můžete dostat 10% slevu, když použijete kód ”letostimetofit”. :)

Enjoy!
E.
____________________________________________________

Hey!

So I fell in love again. I was looking for a classic black leather everyday handbag for a really really long time and finally I found it and it’s exactly as I imagined – simple, minimalistic, huge and comfy. 

I hate small handbags because I carry a thousands things every day with me, including my laptop, books and as a right fitness maniac – several boxes with meals. 

Concerning this one, I bought it on Zoot (link here) and if you like it as well (or anything else on Zoot), you can use code “letostimetofit”for 10% discount.

 Love, 
E.

IMG_9499

IMG_9509

IMG_9504

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “New In: Ojju Handbag

 1. July 30, 2015 at 12:35

  taška je skvelá! presne, ja absolútne nechápem ženy, čo im stačí malá kabelka, ja musim mat vždy so sebou aspoň jednu knihu na čítanie, fľašu s vodou a ďalších tristo vecí :D

 2. July 28, 2015 at 16:17

  je fakt nádherná! až začne škola, budu se muset taky po podobné podívat!:)

  • July 29, 2015 at 15:47

   Jono, přesně:) na učebnice a laptopy úplně ideální!:D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.