New In: Khaki Heels

IMG_0812

Ahoj!

Zase jsem to udělala! Zase jsem si pořídila další boty. Zase jsem si pořídila podpatky, které vlastně vůbec nenosím.

Ale těmhle jsem opravdu nemohla odolat. Naštěstí jsem byla rozumná a koupila si aspoň ty se širokým podpatkem, takže se na nich dá chodit a DOKONCE jsou i pohodlné. Vydržela jsem v nich běhat celý den po Praze a celý večer po Ikee!:D

A odkud teda vlastně jsou? Pořídila jsem je v internetovém obchodě Botovo.cz. Mají skvělé ceny a jejich botky jsou OPRAVDU kvalitní. Často se mi stává, že si koupím levné boty přes internet a když přijdou, koukají z nich nitě nebo barva vůbec neodpovídá obrázkům. Ale tenhle obchod mohu jen doporučit. Odkaz na ně najdete TADY.

A jak se líbí vám?:)

E.

Hello!

I did it again! I bought new shoes. I bought heels again and I don’t really wear heels. 

But I couldn’t really resist these. Luckily I was reasonable and bought at least those with wide heels, so I can’t even walk in them and also they’re quite comfortable. I spent all day running around Prague and whole evening walking in IKEA. 

So where did I get them? I bought them in an online store Botovo.cz. They’ve got great prices and their shoes are really high quality. It often happens to me, that I buy cheap shoes on the internet and when they come, there are threads sticking out of the shoes or the color does not match the pictures at all. But this e-shop I can only recommend.
The link for the shoes is HERE

So how do you guys like them?

E.

IMG_0776

IMG_0804

IMG_0793

IMG_0790

IMG_0787

IMG_0780

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “New In: Khaki Heels

 1. April 28, 2016 at 06:58

  Ty botky jsou parádní, chtěla jsem se zeptat, jestli pri chuzi nepálí pod prstama? Některé boty s tenkou podrážkou to při chůzi dalaji ( a tyhle taky vypadaji, ze nemají moc velkou platformu)?

  • April 28, 2016 at 15:11

   Já právě ty platformy nemám ráda, líbí se mi boty s tenkou podážkou. Ale pod prstami ani nepálí, opravdu jsem v nich běhala celý den a večer jsem sice měla nohy unavené, ale to mám z každých podpatků. Někdy se mi stává, že po třech hodinách nejsem už ani schopná dalšího kroku, jak mám otlačené a odřené nohy, ale to fakt není případ těchhle bot:)))

 2. Veronika Šmerdová
  April 16, 2016 at 16:55

  Já mám skoro ty samé nebo možná stejné od nich, akorát v černé. A musím říct, že jsem taky spokojená :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

 3. Eva
  April 14, 2016 at 07:08

  Ahoj, jsou moc hezké – asi bych taky neodolala ;) Akorát, nechápu, jak můžete nakupovat botky přes net – bez vyzkoušení, bez procházky v nich a hlavně, jak dokážete trefit číslo … Já se někdy vejdu do 36, většinou mám 37, ale někdy ani ty mi nejsou a musím do 38 …. Z tohoto důvodu já si netroufám botky z netu kupovat, i když na netu se dají sehnat krásnější a zajímavější a hlavně i levnější kousky než z obchodu …..

  • April 14, 2016 at 16:01

   Tyjo, to je zvláštní! Mně se snad nikdy nestalo, že by mi botky nebyly a kupuju je převážně přes net:)

 4. Viki C.
  April 13, 2016 at 08:50

  Aj ja nakupujem podpatky a pritom ich nenosím. :/ Ale možno skúsim teda nejaké na takomto hrubom podpatku. :)
  Victoria’s secrets

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.