New In: Adidas Ultra Boost

IMG_7325

Ahoj!

Tak jsem si pořídila další boty, ale ty se do mojí mega sbírky nepočítají, protože ty jsou na cvičení:D

A teď dobře čtěte, takovéhle články nepíšu moc často, ale přísahám, že tyhle Ultra Boosty od Adidasu jsou ty nejpohodlnější boty na cvičení, které jsem měla na noze. Všechny moje ostatní boty na cvičení jsou od Nike a uznávám, že designově jsou Nike boty hezčí a na noze možná vypadají líp, ale tyhle Adidasy vyhrávají na plné čáře co se pohodlnosti týče.

Jsou sice určené na běh, ale pokud máte ve svém tréninku zařazeny nějaké výskoky, jako já, jsou tyhle boty úplně perfektní. Pěnová podrážka je tak měkkounká, že si připadám, jak kdybych stála na vatě, ale zároveň mi přijde, že při výskoku skákají samy a dopad je jako do peřinky. Přední část je látková a opravdu dýchá, takže se mi noha ani tolik nepotila.
Už dlouho jsem nebyla s botama tak spokojená, vážně je moc doporučuju alespoň vyzkoušet v obchodě, uvidíte sami.
________________________________________________________

Hey! 

So I got new shoes again, but these don’t count, because they’re fitness shoes. And now read carefully.

These Adidas Ultra Boots are the most comfy shoes I have EVER worn. All my other workout shoes are Nike, so I admit that they may be better looking, but these Adidas shoes are definitely the winners of comfiness.

They’re primarily for running but if there’s any kind of cardio in your workout, as it is in mine, these shoes are perfect for you. The foam outsole is really soft and bouncy at the same time. The front part is textile, so your feet actually breathe and aren’t as sweaty. I haven’t been this happy with fitness shoes for a long time, so I really think they’re worth at least trying. 

Love, 
E.

 

IMG_7302

IMG_7319

IMG_7315

IMG_7313

IMG_7312

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.