New In: Adidas Ultra Boost

IMG_0904

Ahoj!

Moc se omlouvám, že jsem včera nenapsala žádný #MotivationMonday, byla jsem opravdu zahlcená školou. Tak tohle je alespoň taková částečná náhrada, protože se to taky týká fitness. Jak jste si na mém Instagramu už mohli všimnout, pořídila jsem si další Boosty. V mé Boostové sbírce mi dlouho chyběly tyhle bílé a teď je konečně mám taky. Ve fitku totiž máme bílá trenérská trička, tak jsem chtěla bílé botky, ve kterých bych mohla stát celý den a zároveň se mi hodily k tričku :) Moje staré bílé Nike Kaishi mi už dosloužily a tohle je víc než skvělá náhrada:)

Co na ně říkáte?:)
E.

Hi everyone!

I’m so sorry that I did not write any #MotivationMonday article yesterday, I was really busy with the school. Well this post is relates to fitness as well, so it’s a kind of a compensation. As you may have already noticed on my Instagram, I bought another Boosts. These white ones were missing in my Boost collection and now I finally have them. We have white trainer t-shirts and I wanted some new white shoes that would math the t-shirt and also that would be so comfy, that I could be walking in them the whole day. My old pair of white Nike Kaishi is a write-off and these Ultra Boosts are more than a great replacement :)

So? What do you think? 
E.


IMG_0903 IMG_0946 IMG_0952

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “New In: Adidas Ultra Boost

  1. June 2, 2016 at 08:44

    Ty jsou krasny, ja mam podobne v cernno ruzove a jsou to nejpohodlnejsi boty, ktere mam :D
    http://www.shineoffashion.com/

  2. June 1, 2016 at 09:25

    Na běžné nošení se mi tenhle typ tenisek nelíbí. Ale určitě budou strašně pohodlné.

    http://www.42stupnu.blogspot.cz

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.