New In: Adidas Pure Boost X

IMG_0880

Ahoj!

Už jsem vám několikrát básnila o Boostech, takže ty už znáte. Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet jejich další vydání – Pure Boost X. Jsou to běžecké boty, ale já v nich nejradši cvičím, protože jsou neuvěřitelně pohodlné. Opravdu neznám pohodlnější a měkčí boty. Tyhle jsou zajímavé i designově, takže bych se v nich nebála vyrazit ani do města, kdybych věděla, že mám běhací den.

Dneska jsem v nich cvičila poprvé a testovala jsem je při různých cvikách a pohybech. Zkoušela jsem těžké silové dřepy s osou a tohle už Boosty neutáhnou. Logicky je potřeba, aby noha v botě pevně držela, aby se nepropadala klenba, takže na takovéhle cviky vhodné nejsou. Potom jsem ale zkoušela různé poskoky a výběh schodů a musím říct, že na tohle jsou tyhle Pure Boosty skvělé. Nebolí mě v nich při dopadu kolena a opravdu mám pocit, že mám na sobě měkkoučké bačkůrky.

A co vy? V jakých botech nejraději cvičíte/běháte? :) Měl jste někdo Boosty na noze nebo je máte dokonce doma ve skříni?

E.

Hello!

I’ve told you several times about Boosts, so you already know how great they are. This time I decided to try out their next release – Pure Boost X. They’re running shoes, but I prefer to work out in them, because they are incredibly comfortable. Really, I don’t know any more comfortable and softer trainers. These are interesting in design as well, so I wouldn’t be ashamed to wear them to the city, if I knew I have a  tough day.
Today I have worked out in them for the first time and I tested them on different exercises and movements. I tried heavy squats with a bar and figured out right away, that Pure Boosts are not made for this. Logically, it is necessary for the foot to be tight, so this kind of exercises are not appropriate. But then, I tried various jumping exercises and running the stairs and I must say that the Boosts are great for this. My knees don’t hurt when landing and it really felt like that I was wearing soft slippers.  

And what about you guys? In what shoes do you prefer exercising/running? :) Have you ever had Boosts on your feet or do you even have a pair of these at home?

E.

IMG_0897IMG_0882 IMG_0884 IMG_0885 IMG_0891 IMG_0894

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  10 comments for “New In: Adidas Pure Boost X

 1. RC
  August 30, 2016 at 15:18

  Mám energy boosty “první generace” a na běh jsou úplně super. Do posilovny hlavně na leg day mi ale taky moc nevyhovují. Všechny ty nový boosty jsou nádherný, ale neměla bych pak co jíst.:-)

 2. Viki C.
  April 20, 2016 at 13:10

  Tak tie sú krááásne. :)
  Victoria’s secrets

 3. April 20, 2016 at 12:30

  Já cvičím v Converskách :’), kvůli jejich pevné a rovné podrážce..

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 4. Lauriak
  April 20, 2016 at 09:35

  Ja ich mám doma, používam ich na cvičenie a zatiaľ spokojnosť :)

 5. Anonymous
  April 20, 2016 at 06:15

  Ahoj Eliška, ja momentálne hľadám poriadne boty na tréning, ako píšeš, aby pevne držali klenbu a nešmýkali sa atď. Máš nejaké, ktoré by si mi vedela odporučiť? ďakujem :)

  • April 20, 2016 at 18:55

   Určitě na trénink jsou lepší třeba Ultra Boosty od Adidasu:) V těch cvičím nejradši! :)

 6. Nikola Velebilova
  April 19, 2016 at 17:16

  Jsou krasny, libi se mi ta seda verze, videla jsem ji nekde v krame. Bohuzel mi chybi neco v penezence :D ale do leta snad budou.

  • April 19, 2016 at 21:40

   Jj, ty šedý jsou taky krásný!:) Hahaha, to znám, ale tyhle za to vážně stojí:))

 7. Anonymous
  April 19, 2016 at 17:10

  Ty jsou Boží. :O Kolik bot máš? :DDD

  • April 19, 2016 at 21:39

   Myslíš na cvičení?:) To mám asi desatery a 5 z toho jsou Boosty v různých barvách :D Jsou fakt skvělý!:)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.