Neutral

img_1520

Ahoooj!

Minulý týden jsme si s Vojtou udělali výlet do Drážďan na menší nákupy a schválně, kde si myslíte, že jsme strávili nejdýl? No samozřejmě Primark. Nerada se tím chlubím a nerada tam nakupuju, protože vím o těch aférách okolo výroby, nicméně jsem tam byla asi po dvou letech a odvezla jsem si odtamtud pár super kousků, které bych tady v Praze nesehnala. Včetně tohodle svetru!:)

Mimo jiné i to je důvod, proč jsem tak nadšená z první pobočky Forever 21 v ČR. Protože mi tady chybí ty obří třípatrové americké obchody, kde seženete opravdu všechno, na co si vzpomenete. Jako v Primarku. Potřebujete ponožky? Jďete do Primarku. Potřebujete lak na nehty? V Primarku mají asi 150 barev. Potřebujete kabelku? Primark. Boty? Není problém.

Kvalitu už tady rozebírat nebudu, to už všichni víme. Forever 21 je ale myslím takový lepší Primark, takže se na jeho otevření opravdu upřímně těším.

A co vy? Nakupovali jste někdy v Primarku nebo ve Forever 21? Jak se vám tyhle dva obchody zdají?:)

V souvislosti s otevíračkou jsem pro vás měla i dvě soutěže, jedna už skončila a druhá je do zítra, tak se nezapomeňte zapojit. K dispozici mám dva vouchery na 500,-, za což se dá pořídit už nějaký slušný kousek:)) Pravidla soutěže najdete na mém instagramu u fotky se žlutým křivákem:))))

A připomínám ještě i soutež s Lee, kde můžete vyhrát celý outfit právě od Lee a jejíž pravidla najdete tady na blogu u článku s parkou:)))

Mimochodem, právě obědvám steak s batáty a zjistila jsem, že batáty chutnají jako kaštany, co prodávají kolem Vánoc na Staromáku! Napadlo to už někdy někoho? :D

Pa,
E.

Hey guys! 

Last week me and my boyfriend went to Dresden to do some shopping and where do you think we spent the longest time? Primark of course! I don’t really like shopping there, because I know about the affairs that were related to the manner of making the clothes, however, I went there after about 2 years and I bought just a few pieces, like this cardigan. :) 

By the way, that’s one of the reasons I’m so excited about the new Forever 21 store, here in Prague. I miss those American three-floor stores, where you can get anything you want. Like in Primark. Need socks? Go to Primark. Need a nail polish? Primark has about 150 colors. Handbag? Primark. Shoes? No problem. 

I’m not talking about the quality, we all know how bad it is. I think that Forever 21 is really similar to Primark, but better quality, so I’m really looking forward to the opening. 

And how about you guys, have you ever bought anything in Primark of Forever 21? What do you think about these stores? 

Talking about the F21 opening, I had two competitions for you guys, one is over and the other one is still going till Friday. You can win a 500,- voucher, so be sure not to miss it! You’ll find the rules on my Instagram underneath the pic with the yellow crook:)) 

And I’m reminding the competition with Lee as well! The rules are here, on the blog and you can win a whole outfit by Lee! :) 

By the way, I’m just having a steak & sweet potatoes for lunch and I figured out, that sweet potatoes taste like chestnuts! Has anyone thought about that ever?! Hahaha!:) 

Cheers, 
E.

img_1511img_1546 img_1507 img_1493 img_1469 img_1467 img_1449img_1565img_1561

WEARING: 

Sweater – Primark
Top – Primark
Pants – H&M & homemade
Shoes – Nike
Hat – Accessories
Handbag – Zoot

1634517 1716930 1716231 16293841635885nike-wmns-air-huarache-run-prm-suede-grey-phantom-11692744img-7921-166665_lightbox

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  10 comments for “Neutral

 1. KamSsa1 .
  July 27, 2019 at 22:20

  Tak to já mám monhem blíž Vídeň, než Drážďany, a tak nakupuji spíše tam. Navíc je Vídeň opravdu nádherné město, takže nákupy v Primarku jdou spojit i s návštvou památek či zábavního parku. Kdyby jsi chtěl vídeňský Primark také zkusit, víc info o něm je třeba na https://jacestovatel.cz/media/primark-viden-vse-co-potrebujete-vedet

 2. Evča
  April 5, 2017 at 14:37

  Já mám vždycky z Primarku nervy. Vždycky, když jsem v UK, jdu se tam podívat a vždy marně doufám, že si tam něco koupím :-D Ale mě prostě ta kvanta lidí a ještě větší kvanta oblečení (většinou fakt nekvalitního) neskutečně odradí. Jednou jedinkrát jsem si tam koupila super tričko s Davidem Bowiem a lehkou bundu na běhání a jsem spokojená. Ale to bylo v Německu a moc lidí tam nebylo. F21 je přesně, jak říkáš – nutně potřebuju tričko se srdcem a ono tam bude :-) Highlight outfitu jednoznačně klobouk

 3. Zuzi
  October 4, 2016 at 19:06

  Ten svetr je fakt neskutečný. :-) Protože jsem milovník proužků, tak toto se mi velice zamlouvá. :-)

 4. September 25, 2016 at 17:28

  Tyjooo a já si myslela, že to je nějakej dražší kabát! :) Na Primark teda doost dobrý. Já jsem Primarku nikdy neholdovala, ale musím říct, že mám odtamtud jedny dokonale padnoucí džíny, nosím je snad 5 dnů v tejdnu po 2 roky :D a oni vypadaj pořád stejně! Takže asi jak kdy. F21 mám docela ráda, dají se tam ulovit bezva kousky, když opomenem tu kvalitu :)

 5. Tereza
  September 24, 2016 at 08:27

  Eli krásný outfit :), můžu se zeptat na přesný typ těch tenisek?? Jsou naprosto luxusní :).

  • MMM*
   September 27, 2016 at 12:34

   Taky by mě to zajímalo :D

  • September 27, 2016 at 17:45

   Tenisky jsou Nike AirMax Thea, teď je mají ve Footlockeru!:)

 6. Klára.
  September 23, 2016 at 07:34

  Krása ! :)

 7. September 22, 2016 at 14:34

  Ten svetr je naprosto boží, na první pohled vypadá jako designérský a on je to Primark :-)
  Na Forever 21 jsem zvědavá, byla jsem o víkendu na Černém Mostě a mrzelo mě, že ještě nebyl otevřený.

 8. September 22, 2016 at 14:32

  Skvely outfit, moc moc se mi libi a barvy jsou presne moje! Ja docela rada nakupuju ve Forever21, ale Primark spis ne, protoze si tam vzdycky nakoupim nejaky nesmysly, ktery nakonec vubec nevynosim, jenom protoze jsou levny!
  Taky bych nekdy chtela jet do Drazdan, hodnekrat jsme tamtudy projizdeli, ale ve meste jsem nikdy poradne nebyla!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  http://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.