My First Vlog! I Four Days in Split!

Ahooooj!

Vytvořila jsem svůj první vlog a fakt dám na váš názor takže jestli mi řeknete, že se mám vrátit zpátky ke svým cestovatelským videím, kde radši mlčim, tak to udělám!:D Čeká mě teď v létě ještě spousta cest, tak nevím, co mám radši točit, poraďteeeeee! :D Všechno je točené na mojí zrcadlovku, protože GoPro jsem si zapomněla doma, fakt nechápu, jak se mi to povedlo!

Anyways, na tyhle čtyři dny v Chorvatsku s Natálkou asi jen tak nezapomenu, bylo to vážně epický!:) No a zítra razím na Gardu, takže jdu balit!

Tak paaa!
E.

Hey everyone!

I made my first vlog and I’d love to hear how you guys like it and please be honest! If you tell me to go back to my regular travel videos, where I don’t speak, I’ll do it! Hahaha:) There are plenty of trips waiting for me this summer, so I don’t really know what I should shoot! Helppppp! Everything is shot on my camera, because I managed to forget my GoPro at home, haha:)

Anyways, I will never forget these four days in Croatia with Natalie, it was really epic! :) Well, tomorrow I’m leaving to Lago di Garda, Italy, so I should be packing right now!

See you soon!
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “My First Vlog! I Four Days in Split!

 1. Anonymous
  July 20, 2017 at 15:56

  moc povedené Eli, strašně mě bavil. určitě dělej vlog z každé cesty, je to takové víc osobní a mám z toho větší zážitek, jako bych tam byla s tebou a vtáhne mě to na to místo :)

  • July 20, 2017 at 16:15

   faaakt? Tak to ráda slyším!:))) Ok, provedu! Děkuju za názor!:)

 2. Pája
  July 20, 2017 at 15:03

  Myslím, že vlog je super. Jen co mě trochu rušilo bylo to, jak nahlas hraje hudba a jak potichu je oproti té hudbě to, co říkáš.

  • July 20, 2017 at 16:16

   Pájo, díky moc. Tohodle jsem si vědoma, je to totiž protože můj foťák je úplně dementní a ten zvuk byl strašně potichu i když jsem se ho snažila vytáhnout na maximum. Zkusím s tím do příště něco udělat!!:))) Děkuju za názor!:)

 3. Ian
  July 19, 2017 at 22:36

  Liked to see the video, looked professional. Nice to read and see the still photos too. So maybe mix it up.
  On the video you don’t sound like I remember!

  • July 20, 2017 at 16:18

   I know I sound totally different when I speak Czech and English hahahaa, everyone says that! Thank you, Ian! <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.