My Beanie Collection!

FotorCrejated

Zdravíčkooo!

Vzhledem k tomu, že začíná pěkná zima, tak jsem se rozhodla se pochlubit svojí (myslim že slušnou) sbírkou čepic. Tak nějak ke mně už patří, je to asi můj neoblíbenější kousek šatníku, takže u mě nesměly chybět ani v létě (jo, spousta lidí si ťukala na čelo ve třiceti stupních). Podle mě totiž čepice dodá outfitu takovej ten uvolněnej styl a vypadá to, že ti na stylu vlastně vůbec nezáleží, když ho takhle ”zkazíš” kulichem.
Spoustu z nich už mám roky, takže nemá ani cenu psát, kde jsem je sehnala a jak si můžete všimnout, spousta z nich je úplně stejná, jen v jiný barvě. Oblíbila jsem si dvě takovýhle – obě jsou z Terranovy asi za kilčo, a myslím, že je tam mají pořád. Kdyby se vám nějaká speciálně líbila, dejtě vědět, zkusím jí dohledat:)))
Tak ať se nosí! Mějte se,
Eliška
_________________________________________________________

Heyyyyy!

Because it’s getting to be really cold, I decided to show off my collection of beanies. It’s actually my favorite part of my closet, even in the summer (yea, a lot of people thought I was crazy when it was 30°C). According to me, an outfit with a beanie looks like you don’t even care about fashion, so you practically ”ruin it” and that’s what I like about it. As you can see, a lot of them are the same ones, only in a different colour. They are from Terranova and I think you can still get them there. 
I hope you like beanies as much as I do! 
Love, 
E.

FotorCreatedk FotorCreatedFotorCreatedl

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “My Beanie Collection!

 1. Laura
  December 27, 2014 at 18:22

  Nevieš skadial je tá bledo ružová? :) Inak super clanok ako vzdy :) dík za odpoved

  • December 27, 2014 at 19:22

   AHoj Lauro, růžová je z Tally Weijl, ještě jí tam určitě mají, kupovala jsem jí asi před měsícem:)))

 2. Gwendík:))
  December 11, 2014 at 18:28

  A mně ty kulichy hrozně nelušej, mam na to strašně blbou hlavu a když nějakej mam, tak to vypada, že mam misto hlavy pátrací balón!!! To není fér! Ani carhartt, ani one life ani anthr….. Je to marnej boj. Stejně jako když si vezmu kotníčkový boty, pérka -apod…. Najednou jsem midget nebo mam krátký nohy sto kilo a po náladě :) zivot neni fér. A to dřu jak kůň. Ach jo. A tobě sluší. Pusu!

  • December 11, 2014 at 20:49

   Hahaha, tos mě pobavila Gwendo :DDD Kotníkový boty taky moc mít nemůžu a taky dřu jak blázen, nic se z toho nedělej. #fuckskinnybitches hahahahaha

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.